$
חדשות טכנולוגיה

אפל תתקן תקלה חמורה שזוהתה במכשירי האייפון

התקלה תוקפת אייפונים מסדרה 6S ו-6S פלוס אשר ממשיכים להימכר בשווקים מסוימים, המכשירים התקולים נכבים ולאחר מכן לא ניתן להדליקם זאת עקב רכיב פנימי תקול

שירות כלכליסט 16:3606.10.19

מכשירי אייפון, מדגם 6s ו 6s plus עלולים שלא להידלק בעקבות כשל באחד הרכיבים. על פי הדיווח של אתר Engadget מסוף השבוע, אפל השיקה תכנית לטיפול בבעיה בחינם. עם זאת החברה נמנעה מלדווח אילו מהרכיבים מועדים לכשל המשבית. עוד נמסר כי הבעיה נוגעת רק למכשירים אשר יוצרו בין אוקטובר 2018 לאוגוסט 2019.

 

אפל הפסיקה את ייצור האייפון 6S בארצות הברית לאחר ההכרזה על האייפון XS ו-XR, אך על פי סוכנות בלומברג, החברה המשיכה למכור את דגמי ה 6S במספר שווקים, כמו הודו. אין זה יוצא דופן שאפל ממשיכה בייצור של דגמי אייפונים ישנים יחסית לשווקים מתפתחים. עם זאת נדיר מאוד לצפות בכשל בסמארטפון שנמצא כל כך הרבה זמן בייצור.

ליקוי באחד מרכיבי האייפון 6S אחראי לתקלה חמורה במכשירים מדגם זה ליקוי באחד מרכיבי האייפון 6S אחראי לתקלה חמורה במכשירים מדגם זה

 

אם האייפון 6s שלכם הוא יחסית חדש, ומסרב להידלק יום אחד, תוכלו לבדוק את המספר הסידורי שלו בעמוד התוכנית הרשמי ולבדוק האם אתם זכאים לטיפול בחינם. שימו לב כי החברה אומרת שהיא ״יכולה להגביל או לצמצם את התיקון למדינה המקורית בה נקנה המכשיר״, כך שיתכן שאתם חסרי מזל אם קניתם את המכשיר בחו״ל.

 

אם המכשיר שלכם מתאים לתיקון חינם לפי התוכנית, וכבר שילמתם בכדי שיתוקן, תוכלו ליצור קשר עם אפל לקבלת החזר. התוכנית תכסה את כל מכשירי האייפון התקולים למשך שנתיים, כך שסביר להניח שהיא תהיה זמינה עד ל-2021.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x