שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

חברת D-Fend גייסה 28 מיליון דולר כדי לחסל איומי רחפנים

החברה פיתחה מערכת שמסוגלת להשתלט מרחוק על כלי טיס בלתי מאוישים בתרחישים ביטחוניים; את סבב הגיוס הובילה קלארידג' ישראל והשתתפה בו קרן ורטקס

מאיר אורבך 15:2424.09.19

חברת נטרול הרחפנים די-פנד (D-Fend Solutions) גייסה 28 מיליון דולר בסבב שני, אותו הובילה קלארידג' ישראל, בהשתתפות המשקיעה הקיימת קרן ורטקס. כספי הגיוס ישמשו לתמיכה בצמיחה של החברה ובביקוש הגובר לפיתרון שלה.

 

 

כמו כן, הודיעה החברה הישראלית שנבחרה על ידי יחידת החדשנות של משרד ההגנה האמריקאי לאיתור, הגנה והשתלטות על רחפנים. די-פנד נוסדה ב-2017 בידי זוהר הלחמי, יניב בנבנישתי ואסף מונסה; היא פיתחה פיתרונות לניטרול רחפנים בתרחישי ביטחון מדינתיים, ומעסיקה 45 עובדים ברעננה.

 

נחיל רחפנים נחיל רחפנים

 

 

החברה פיתחה מערכת בשם EnforceAir, פלטפורמה אוטונומית מתקדמת, שמאתרת, מזהה ומנטרלת כלי טיס בלתי מאוישים באמצעות השתלטות עליהם והנחתה שלהם במקום שהוגדר מראש. הפיתרון הודגם במסגרת אירוע החדשנות Dart Black שערך הפנטגון בחודש שעבר.

 

 

"די-פנד הפגינה יכולות שאין שניות להן בהתמודדות עם איום הרחפנים הגובר, במיוחד לאור האתגרים הטכנולוגיים והסביבתיים אשר מוצבים בפנינו בימים אלה", אמר גרג גודג'ר, נשיא ומנכ"ל אלתא צפ' אמריקה, שמשווקת את המערכת של די-פנד בארה"ב". זה מאפשר תמיכה בגופי אכיפת החוק, המשרד לביטחון פנים, משרד המשפטים, ומשרד ההגנה לצורך הצלת חייהם של חיילינו, בארה"ב ומחוץ לה". זוהר הלחמי, מנכ"ל ויו"ר די-פנד הוסיף שהחברה גאה להיות הפיתרון שנבחר בידי משרד ההגנה לניטרול רחפנים.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x