שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

חברת הסייבר ShieldIOT גייסה 3.6 מיליון דולר

החברה פיתחה פלטפורמה לזיהוי מוקדם של מתקפות סייבר שנשענות על מוצרי אינטרנט הדברים - קטגוריית מוצר בעייתית החשופה לאיומי רשת רבים. את סבב הגיוס הוביל תאגיד האנרגיה הגרמני innogy

מאיר אורבך 15:4823.09.19
חברת הסייבר ShieldIOT גייסה 3.6 מיליון דולר בהובלת תאגיד האנרגיה הגרמני אינוגי (innogy). ההשקעה התבצעה באמצעות זרוע ההשקעות והאקסלרטור של התאגיד. בסבב הגיוס השתתפו משקיעי עבר ומשקיעים חדשים הכוללים את Janvest Capital Partners, Danmar Capital, Minvest ומשקיעים פרטיים.

 

הטכנולוגיה של ShieldIOT מאפשרת זיהוי מוקדם של מתקפות סייבר באמצעות ניטור המכשירים המחוברים לרשת וזיהוי שינויים בהתנהגות המשתמשים. החברה הוקמה ב-2017 בידי אודי סולומון ואוהד לוין והשתתפה בתחרות הסטארט-אפים של כלכליסט ב-2017.

 

אודי סולומון ואוהד לוין, מייסדי החברה אודי סולומון ואוהד לוין, מייסדי החברה צילום: יח"צ

 

 

"תחום ה-IoT עומד לעצב את עתידן של תעשיות רבות, ביניהן תחום האנרגיה", אמר ד"ר כריסטוף קורץ, מנהל מיזמי הסייבר ב-innogy. "מערכת האנרגיה המאפשרת הכוללות בתוכן חיבור לרשת יתמודדו עם אתגרי אבטחה רב-שכבתיים ומורכבים חדשים. ב-ShieldIOT מצאנו חברה עם טכנולוגיה מרגשת שנועדה לאבטח כל מכשיר IoT בכל טופולוגיה וסדר גודל. אנו מתרשמים מהחזון של צוות ShieldIOT ומהיכולת העסקית החזקה שהם יצרו עם לקוחות ושותפים בתחומים שונים של IoT כמו ערים חכמות, בניינים מחוברים, תחבורה מחוברת ואבטחת רשת חכמה".

 

 

 

"אינטרנט הדברים הוא תחום כאוטי חדש, המאופיין באינספור מכשירים ויישומים שונים, על פני רשתות IoT שונות ופרוטוקולים", אמר סולומון, מנכ"ל החברה." רבים מהמכשירים הללו לא תוכננו מתוך מחשבה על אבטחה, הם רגישים בעלויות וחסרים את המשאבים המינימליים הנדרשים לביצוע פונקציות אבטחה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x