$
הייטק והון סיכון

טאבולה תקים מרכז פיתוח בירושלים

החברה מעסיקה כ-1,400 עובדים, מהם כ-600 בישראל; יש לה מרכז פיתוח גדול ברמת גן, מרכז בבאר שבע ועוד. החברה נמצאת כיום בשלבים אחרונים של איתור משרדים בבירה

מאיר אורבך 16:1915.09.19
חברת טאבולה תקים השנה מרכז פיתוח חדש בירושלים. החברה מעסיקה כיום 600 עובדים בארץ, רובם צוותי פיתוח במשרדיה ברמת גן, ובכוונתה להעסיק עוד עשרות בירושלים בשלב הראשון. החברה נמצאת כיום בשלבים אחרונים של איתור משרדים בעיר.

 

 

בשיחה עם כלכליסט אמר המייסד אדם סינגולדה שהצוותים במשרד החדש יובילו פיתוח אלגוריתמים ומוצרים באופן עצמאי, לצד עבודה הדוקה עם צוותי הפיתוח ברמת גן. "המרכז החדש שאנחנו מקימים מתווסף למרכז הפיתוח שהקמנו בבאר שבע ב-2017", הוסיף.

 

אדם סינגולדה אדם סינגולדה צילום: David Pexton

 

 

לטאבולה כ-1,400 עובדים ב-20 משרדים ברחבי העולם. במרץ האחרון רכשה החברה הישראלית חטיבה של חברת סלטיק הישראלית.

 

 

 

טאבולה הוקמה ב-2006 וגייסה עד כה 160 מיליון דולר; בין משקיעי החברה, שמכירותיה עולות על מיליארד דולר בשנה, נמנים ענקית הפיננסים פידליטי, חברת ההוצאה לאור Advance Publications, הבעלים של Condé Nast , קרן ההון סיכון של חברת התקשורת קומקאסט, המשקיע קרלו דה בנדטי, Groupe Arnault הבעלים של ענקית המותגים LVMH , קרנות ההון סיכון פיטנגו, מרקר, אוורגרין וכן אייל גורה. לאחרונה הצטרף סינגולדה כשמשקיע לחברת הומיז של רן הרנבו וחנן לשובר וכן נחשב כמייסד של חברת K Health.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x