$
הייטק והון סיכון

חברת ScyllaDB גייסה 25 מיליון דולר

החברה מפתחת פלטפורמת מסדי נתונים מבוזרים, שנמצאת בשימוש ג'נרל אלקטריק, סמסונג, IBM, גראב ועוד; את סבב הגיוס הובילה קרן Eight Roads והשתתפו בו משקיעיה הקיימים, ביניהם הקרנות בסמר, TLV ומאגמה

מאיר אורבך 13:4712.09.19

חברת ScyllaDB, שמפתחת פלטפורמת מסדי נתונים מבוזרים, גייסה 25 מיליון דולר בהובלת קרן Eight Roads ובהשתתפות המשקיעים הקיימים בחברה  - TLV פרטנרס, בסמר ונצ'ר פרטנרס, קוואלקום ונצ'רס, מאגמה ונצ'ר פרטנרס, וענקית האחסון Western Digital. עד כה גייסה החברה הישראלית 60 מיליון דולר.

 

 

החברה נוסדה ב-2015 בידי דור לאור ואבי קיוויתי, ומשרדיה שוכנים בהרצליה. מאז השקת המוצר שלה באותה השנה, החליפה ScyllaDB את בסיס הנתונים קסנדרה במספר רב של ארגונים בעולם, ביניהם ג'נרל אלקטריק, סמסונג, IBM, גראב, קומקאסט ועוד.

 

דור לאור, מנכ"ל החברה ואחד ממייסדיה דור לאור, מנכ"ל החברה ואחד ממייסדיה צילום: יחצ

 

 

"כעת, לאחר שהמוצר שלנו הגיע לבגרות, הרחבנו את ה-API עם יכולות חדשות והוספנו אפשרויות פריסה להפעלה על גבי תשתיות מרובות עננים", מסר לאור, מנכ"ל ScyllaDB.

 

 

אדם פישר מקרן בסמר, שהיתה המשקיעה המוסדית הראשונה בחברה, הוסיף: "עבור חברות, העלות הכוללת היא המפתח. הגאונות של ScyllaDB היא שהיא מציעה ביצועים ברמה הטובה ביותר יחד עם העלות הכוללת הנמוכה ביותר. בעוד שבדרך כלל אתה צריך לבחור אחד או אחר, עם Scylla אתה מקבל את שניהם. זה נותן לו יתרון תחרותי רב עוצמה שעזר לה לזכות בלקוחות ארגוניים כמו קומקאסט וגראב".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x