מכשירים

דיווח: סמסונג מתכננת סמארטפון מתקפל נוסף שיושק בתחילת השנה הבאה

המכשיר יעוצב כמכשיר המתקפל לאורכו ולא לרוחבו, כמו הרייזר של מוטורולה. הוא יצויד במסך בן 6.7 אינץ', צפוי להיות דק יותר וקל יותר מאשר הגלקסי פולד שעדיין ממתינים להשקתו

רפאל קאהאן 16:4503.09.19

סמסונג מתכננת סמארטפון מתקפל חדש, שיעוצב בתצורת צדפה, ומסכו יתקפל לאורך ולא לרוחב כמו בגלקסי Fold. על פי הדיווח של סוכנות בלומברג היום (ג'), המכשיר יציע מסך בן 6.7 אינץ', ותצורה מרובעת כאשר הוא מקופל באופן כזה שיהיה הרבה יותר קל להכניסו לכיס.

המכשיר יציע משקל נמוך ויהיה דק הרבה יותר מהגלקסי פולד, המכשרי המתקפל היוקרתי של סמסונג שצפוי להגיע לשווקים בתקופה הקרובה. בסמסונג מעוניינים ככל הנראה להמשיך ולהכות בברזל בכל הכוח ולהציע מוצר שיתאים יותר לקהל הרחב ולא לחובבי הגדג'טים.

הגלקסי פולד של סמוסנג צפוי להגיע לשווקים בקרוב הגלקסי פולד של סמוסנג צפוי להגיע לשווקים בקרוב צילום: רויטרס

 

מערך הצילום של המכשיר החדש צפוי להציע עדשת חריר יחידה לצילומי סלפי ומצלמה כפולת עדשות מאחור. זוהי תצורה שמתאימה יותר למכשירי ביניים ואף פחות מכך. כיום תצורת המצלמות מציעה לרוב שלוש עדשות מאחור ושתי עדשות במצלמת הסלפי אם כי אין מדובר בכלל אצבע.

 

הנעלם העיקרי הוא המחיר. ה-Fold יימכר במחיר של כ-1,980 דולר לפחות ואולם מדובר בעלות שמעמידה אותו רחוק מהישג ידם של רוב המשתמשים. גם מחיר של 1,000 דולר נחשב לפרימיום גבוה. אם סמסונג מכוונת לשוק הביניים והקהל הרחב יכול להיות שהיא תיאלץ להנמיך עוד את המחיר שלו.

 

גם מוטורולה של לנובו מתכננת להשיק השנה מכשיר התצורה דומה. זה שואב השראה ממכשירי הרייזר המיתולוגיים של מוטורולה שהושקו בסוף שנות ה-90 ותחילת שנות האלפיים. גם מוטורולה מכוונת לשוק הביניים ועל פי הדיווחים המכשיר שלה יציע מפרט ממוצע ולא יתבסס על מעבד פרימיום כמו מכשירי הדגל של היצרניות הגדולות. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x