$
מכשירים ומדריכים

פיטביט חשפה שעון מבוסס אלקסה, בעל סוללה ל-5 ימים

לשעון החכם Versa 2 יש מסך שקריא גם מתחת למים, הפעלה קולית מבית אמזון, סוללה חזקה במיוחד ועוד. פיטביט מייעדת אותו כתחרות קשוחה לאפל ווטש, מוביל הקטגוריה, ומנסה להוון אותו דרך שירות אימון בהתאמה אישית, במודל מנוי

שירות כלכליסט 14:3929.08.19

חברת Fitbit הציגה שעון חכם חדש - ה-Versa 2 - שעון שבמרכזו יישומי כושר וספורט, אך גם יכולות נוספות שנועדו לקסום לקהל הרחב. הדגם שקדם לו, Versa, זכה לתשבוחות המבקרים כשהושק אשתקד, והחדש כולל שורת שיפורים שנועדה להוות תחרות קשוחה יותר לאפל ווטש לדגמיו - מוביל קטגוריית השעונים החכמים.

 

 

ה-Versa 2 כולל מסך OLED חד ובהיר, שאמור להיות קריא גם מתחת למים עבור משתמשים שמתאמנים בשחייה. פיטביט מנסה לפנות לקהל במערב דרך חיבור של אלקסה מבית אמזון כפלטפורמת הפעלה קולית בשעון זה. לצידה, תוכלו למצוא סנכרון טבעי עם ספוטיפיי כאפליקציית מוזיקה, ושירות התשלומים הסלולרי הייעודי של פיטביט. לטענת החברה, מסוגל השעון לפעול חמישה ימים בטעינה בודדת, נתון מרשים בהשוואה לקטגוריה.

 

שעון פיטביט החדש שעון פיטביט החדש צילום: Fitbit

 

 

לשעון יש מערכת אימונים חדשה, שלצד יכולות מוכרות כזיהוי תחילת אימון ריצה, איסוף מדדי גוף רבים והצגתם כסיכום או כמקרא מלא, ניטור שינה עשיר באפשרויות ויותר מ-15 תוכניות אימון, יציע למשתמש גם קואוצ'ינג. פיטביט מנסה למנף את המדדים שבידיה והשיקה את Fitbit Premium - שירות שיעניק לכל משתמש תוכנית אימון ספציפית למדדים ואופי האימון שלו, טיפים מקצועיים, בקרת משקל ונתוני אימון ועוד - במחיר של עשרה דולר לחודש, או 80 לשנה.

 

 

החיסרון המרכזי הוא היעדר GPS, מה שמחייב חיבור של השעון לטלפון חכם כדי להעביר מידע מיקום לאפליקציית ניטור האימונים. השעון יושק ב-15 בספטמבר ברחבי העולם, כשמחירו בארה"ב עומד על 200 דולר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x