$
הייטק והון סיכון

חברת הסייבר אקסוניוס גייסה 20 מיליון דולר

החברה, שפיתחה פיתרון שמשדרג אבטחת מידע תאגידית על בסיס מערכות קיימות, גייסה 10 מיליון דולר רק לפני חצי שנה; את סבב הגיוס הנוכחי הובילה קרן OpenView והשתתפו בו בסמר ונצ'ר פרטנרס, YL ונצ'רס, ורטקס ועוד

מאיר אורבך 16:0027.08.19
חברת הסייבר הישראלית אקסוניוס, גייסה 20 מיליון דולר בסבב גיוס שני בהובלת קרן ההון סיכון OpenView. בסבב השתתפו גם המשקיעים הנוכחיים בסמר ונצ'ר  פרטנרס, YL Ventures, ורטקס, WTI ו-Emerge. הגיוס הנוכחי מביא את סך המימון של החברה לסכום כולל של 37 מיליון דולר. מקי קרייבן, שותף ב-OpenView, הצטרף לדירקטוריון החברה. הגיוס האחרון של החברה, בסך 10 מיליון דולר, בוצע רק לפני חצי שנה.

 

 

מימון זה יאפשר לאקסוניוס להאיץ מכירות ולפתח יכולות חדשות במוצר שלה. הפיתרון של אקסוניוס מאפשר לייעל פעולה של כלי אבטחה קיימים בארגונים, במטרה לספק לגורמי האבטחה בחברה תמונה של כל המכשירים והמשתמשים שמחוברים לרשת הארגונית. בכך, משופרת האבטחה על בסיס מוצרים קיימים ללא צורך בהטמעת כלים רבים חדשים.  

 

מייסדי החברה עופרי שור, דין זיסמן ואבידור ברטוב מייסדי החברה עופרי שור, דין זיסמן ואבידור ברטוב צילום: אבישי פינקלשטיין

 

 

במרץ האחרון זכתה אקסוניוס במקום הראשון ובתואר "חברת הסטארט-אפ החדשנית ביותר לשנת 2019" במסגרת כנס RSA היוקרתי. מייסדי החברה הם דין זיסמן (מנכ"ל), עופרי שור (סמנכ"ל) ומור אבידור ברטוב (סמנכ"ל טכנולוגיה). החברה מעסיקה 40 עובדים בתל אביב, בניו יורק ובבוסטון, וסבב הגיוס יאפשר לה להתרחב ל-70 עובדים עד סוף השנה.

 

"ב-2019 ראינו עלייה של יותר מ-400% בהכנסה השנתית החוזרת (ARR), חברות מהגדולות בעולם - פורצ'ן 500 - הצטרפו כלקוחות, וניהלנו יותר מ-3 מיליון נכסים בחברות פרטיות וציבוריות" אמר דין זיסמן. "המימון יאפשר לנו להתעמק במשימה שלנו: לאפשר ללקוחות לקבל שליטה מלאה על הנכסים שלהם ולוודא שהסביבות הארגוניות שלהם בטוחות".

 

"קיימת נטייה בקרב ארגונים לפתור בעיות ברמה הארגונית באמצעות פתרונות מסורבלים ומורכבים" אמר קרייבן שמצטרף לדירקטוריון החברה, "אבל אקסוניוס פועלת בכיוון ההפוך -היא מציעה פתרון אלגנטי שהלקוחות אוהבים. הגיע הזמן לשנות את הכיוון של פתרון הבעיה שהטרידה חברות וארגונים במשך עשרות שנים. אנחנו מאמינים שזה בדיוק מה שאקסוניוס עושה".  

  

"מעולם לא היה כלי שעשה את מה שאקסוניוס עושה" הוסיף ג'פרי גרדנר, דירקטור אבטחת מידע בחברת Landmark Health. "במשך שנים לא הבנתי שיש פתרון לבעיה, אז מעולם לא ניסינו לפתור אותה. Asset management, הטמעת מדיניות אבטחת מידע בארגון ו-cyber-hygiene הם מהותיים לארגון, אך חייבו פעולות ידניות ולא נוחות. מעת שעברנו לביצוע ביקורת אוטומטית באופן יומי, משהו שבעבר ביצענו באופן ידני אחת לשלושה חודשים, אנחנו מסוגלים לעקוב אחר השיפור באופן מיידי ולנקוט בפעולות חיוניות במהירות. בעזרת אקסוניוס שיפרנו את הביצועים שלנו בכ-70% ורק הזמן שנחסך לבדו הוא בעל ערך משמעותי ביותר".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x