אפליקציות

כותבים הרבה מיילים באנגלית? ג'ימייל יתחיל לתקן לכם את הדקדוק

גוגל הודיעה שתשלב בשירות המייל הפופולרי שלה כלי לכתיבה נאותה, שיצטרף לתכונת זיהוי שגיאות הכתיב שמובנה בו. החידוש יסייע לארגונים שמנהלים את כל הדיוור הפנימי שלהם באנגלית גם אם אינה שפת האם שלהם, כדי להיות שקופים למשקיעים ולקוחות

שירות כלכליסט 20:5521.08.19

גוגל משדרגת את ג'ימייל, בתוספת מבורכת: כלי שיסרוק את הכתוב בכל מייל חדש, ויציע תיקוני ניסוח. מדובר ביותר ממנוע תיקון שגיאות הכתיב, שכבר זמין בג'ימייל לגרסאותיו; הכלי החדש יציע תיקונים שיתאימו את המלל לכללי הדקדוק האנגלי.

 

 

לפי דיווח של TNW, מדובר באותו כלי שכבר זמין בשירותי גוגל דרייב למיניהם - מעבד התמלילים Docs, תוכנת גליונות הנתונים Sheets ושאר חבילת התוכנות המשרדיות המקוונות של החברה. כל הצעת תיקון דקדוק תופיע כקו כחול תחת המילה הרלוונטית.

 

אפליקציית ג'ימייל אפליקציית ג'ימייל

 

 

החידוש האמור יוכל לזכות לאהדת המשתמשים, בדגש על העולם העסקי; חברות לא מעטות - בדגש על סטארט-אפים - מנהלות את הדיוור הפנימי שלהן באנגלית, כדי להנגיש את החומר ולהשאירו שקוף למשקיעים או שותפים שהם במקרים רבים ממדינות זרות.

 

 

 

ואולם, לא כל משתמש שולט בדקדוק אנגלי, ויהיה זה המתכנת המוכשר ביותר, המנהל הכי בכיר או המייסד הכי יצירתי. הכלי של גוגל צפוי לסייע כך למשתמשים עסקיים, שיוכלו להיראות נהירים ורציניים בעיני כל נמעני המיילים שלהם. בשלב זה מתבצעת השקה של התכונה עבור משתמשי G-Suit, חבילת השירותים הארגוניים של גוגל. ואולם, יתכן שבהמשך תגיע לשאר המשתמשים. ההפעלה צפויה להתבצע אוטומטית, ללא מעורבות של גורמי IT בחברה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x