$
הייטק והון סיכון

חברת Homeis של רן הר נבו וחנן לשובר גייסה 12 מיליון דולר

החברה מפעילה פלטפורמה חברתית למהגרים בארצות הברית, שזמינה כיום עבור עולים מהודו, צרפת וישראל - אך צפויה להגיע לקהילות נוספות; את סבב הגיוס הובילו הקרנות ספארק וקיינן

מאיר אורבך 18:5620.08.19

חברת הומיז (Homeis) שהוקמה על ידי רן הר נבו וחנן לשובר גייסה 12 מיליון דולר בהובלת Spark Capital ו-Canaan. לסבב הגיוס הצטרפו גם Abstract VC מסן פרנסיסקו, The Chernin Group ומשקיעים פרטיים ביניהם מייסד רדיט אלקסיס אוהניהאן, טים ארמסטרונג מנכ"ל AOL לשעבר שרכש את 5min של שני היזמים בעבר, אדם סינגולדה מייסד טאבולה ואחרים.

 

 

הומיז היא פלטפורמה מקוונת שכוללת מאפייני רשת חברתית, חיפוש עבודה, המלצות לשירותים ואירועים מקומיים ועוד. הנהלת החברה מאמינה שביכולתה לגשר על העוינות הרבה שיש כלפי מהגרים באמצעות בניית קהילות איכותיות. בשלב זה, היא זמינה ביותר משמונה ערים גדולות בארה"ב, ופועלת עבור מהגרים משלוש מדינות מוצא - הודו, צרפת וישראל.

 

רן הר נבו, ממייסדי החברה רן הר נבו, ממייסדי החברה צילום: אוראל כהן

 

 

כל משתמש חדש נשאל מאין הגיע, והיכן מתגורר כעת - ומיד מחוברל קהילה הרלוונטית. לצד חברים פוטנציאליים, יוכל לקבל עצות למציאת רופאים, פרקליטים וספקי שירות אחרים, מסעדות ועוד. הקהילה עצמה נוצרת ומתעצבת ע"י המשתמשים, על בסיס ההטיה התרבותית שלהם.  

 

בשיחה עם כלכליסט סיפר המייסד הר נבו שבעזרת הכספים שגויסו, שואפת הומיז להתרחב לכל הקהילות הלטיניות בארה"ב, בתחילה - קהילות מקסיקניות.

 

 

 

"אנחנו עדיין לא עובדים על המודל העיסקי שלנו אלא מתמקדים בעיקר בפיתוח הקהילות והגעה לכמה שיותר מהגרים בעולם", אמר. "העצמת המהגרים היא משימה אישית לנו. אנו שמחים לקבל את התמיכה של המשקיעים ומחויבים לתמוך במהגרים באשר הם, לגרום לטכנולוגיה לעבוד עבורם ולמלא את צרכיהם המאוד מיוחדים",

 

החברה הוקמה ב-2017 ומחזיקה כיום משרדים בתל אביב וניו יורק, כשלשובר מנהל את מרכז הפיתוח של הומיז בארץ.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x