$
המדריך

מדריך כלכליסט

כך תשמרו את הסטורי מאינסטגרם לפני שייעלם

הפורמט הפופולרי אמנם נשען על תוכן שנמחק לאחר מספר שעות, אך אפשר לעקוף אותו: אפליקציות האייפון והאנדרואיד של הרשת החברתית מאפשרות להוריד את הסטוריז למכשירים, כדי שתוכלו להשתמש בהם בעתיד או סתם לשמור להנאתכם

רפאל קאהאן 16:5416.08.19
תכונת הסטוריז הפופולרית של אינסטגרם אמנם מיועדת לתצוגה ושיתוף שמוגבלת ל-24 שעות בלבד, אך ישנן שיטות שיאפשרו לכם לשמור אותם גם לאחר מכן. הפיצ'ר הזה שהועתק במלואו מאפליקציית סנאפצ'ט, מאפשר לשתף תמונות, סרטונים קצרים ופוסטים מועשרים במדבקות ומולטימדיה עם הפיד והחברים שלנו. הסטוריז זמינים גם בפייסבוק ואפליקציית ווטסאפ אך המדריך הנוכחי תקף רק לאינסטגרם.

 

 

ישנן מספר שיטות שמאפשרות לשמור את הסטוריז לשימוש מאוחר יותר. השימוש בהם תלוי במה שתרצו לעשות בהמשך.

 

סטוריז באינסטגרם סטוריז באינסטגרם

 

 

1. שימוש בארכיב באנדרואיד: אינסטגרם מדוגמת בתכונת שמאפשר לארכב את התכנים שאתם מעלים לאפליקציה. עם זאת מדובר בתכונה שדורשת הפעלה ידנית מראש. עם זאת מהרגע שהיא פועלת - היא תעבוד ברקע עד שתחליטו לכבות אותה.

 

היכנסו לפרופיל שלכם על ידי לחיצה על אייקון האיש בחלק התחתון של האפליקציה-> ליחצו על כפתור שלושת הפסים בחלק העליון-> ליחצו על ארכיון-> ליחצו על כפתור שלושת הנקודות בחלק העליון-> היכנסו להגדרות-> הפעילו את תכונת השמירה באכיון על ידי החלקת הכפתור (היחיד).

 

כל הסיפורים שלכם יוצגו בארכיון וניתן לשתף אותם מחדש או לשמור אותם על ידי לחיצה על כפתור שלוש הנקודות בסטורי אותו תרצו לשמור ובחירה בשמירה. ניתן כמובן גם למחוק אותם אם תרצו להיפטר מהם.

 

2. הורדת סטורי למכשיר באייפון: הורדת סטורי הרבה יותר פשוטה, וניתן לבצע זאת בשתי שיטות: בראשונה, ניתן פשוט להוריד את הסטורי למכשיר שלכם לפני הפרסום. כל מה שצריך לעשות זה להקיש על כפתור ההורדה שמופיע כחץ שפונה למטה בטיוטה של הסטורי שהכנתם.

 

 

 

השנייה קצת יותר ארוכה: היכנסו לאפליקציה-> הקישו על כפתור ה"סטורי שלך" (Your Story) בפינה העליונה של המסך-> מיצאו את הסטורי שברצונכם להוריד-> במהלך ההפעלה שלו הקישו על כפתור שלוש הנקודות (...) והקישו "שמור". ניתן לשמור את הסטורי הנוכחי על דרך כפתור "שמור תמונה/סרטון" או לשמור את כל הסטוריז שלכם כסרטון שלם דרך "שמור סטורי".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x