שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אפליקציות

גוגל מחסלת את אפליקציית הטיולים Trips

לענקית האינטרנט יש היסטוריה מוכחת של סגירת שירותים ואפליקציות מהיום למחר. כעת הגיעה תורה של אפליקציית הטיולים שלה להיסגר, עיקר תכונותיה ישולבו בשירות מפות

שירות כלכליסט 11:4207.08.19

גוגל סוגרת את אפליקציית התיירות שלה, Trips, כך על פי הודעתה אתמול (ג'). תכונותיה יוטמעו ברובן באפליקציית המפות שלה. התמיכה באפליקציה הסתיימה שלשום (ב'), אך ניתן יהיה לגשת למידע כמו מקומות שמורים ורשימות דרך אפשרויות החיפוש, זאת כל עוד המשתמש נרשם דרך חשבון הגוגל שלו.

כעת למציאת אטרקציות, אירועים ומקומות פופולאריים לפי מיקומים גיאוגרפיים, אפשר לחפש אחר "הטיולים שלי" (my trips) או להיכנס לעמוד הנסיעות (Travel) החדש והמשופר בגוגל.

ביי ביי Trips, נעמת לנו מאוד, כעת נעבור למפות ביי ביי Trips, נעמת לנו מאוד, כעת נעבור למפות צילום: גוגל

 

גוגל הכריזה לראשונה על השינויים באתר הנסיעות שלה בספטמבר 2018. השינויים הללו כללו רבים מהמאפיינים שהיו קיימים גם באפליקציית Trips. כך שכעת ההתמקדות היא על החזרת משתמשים לעמוד הנסיעות ולהוסיף עוד מהיכולות של האפליקציה לאפליקציות המפות והניווט של גוגל.

 

בקרוב המשתמשים יוכלו להוסיף ולערוך רשימות מאפליקציית Trips באזור המוקדש לנסיעות בדפדפן ולמצוא אטרקציות שנשמרו, טיסות ומלונות לקראת נסיעות קרובות.

 

במפות, חיפוש אחר יעד מסוים כמו אתרים ידועים, מדריכי נסיעות, אירועים או מסעדות יכול להתבצע על ידי לחיצה על כפתור Explore באפליקציה.

 

לחיצה על התפריט תעביר את המשתמשים למקומות שהם שמרו תחת קטגוריית Your Places. בקרוב אפליקציית המפות תכלול גם הזמנות וטיסות קרובות, אותן ניתן יהיה לראות גם בלי להיות מחוברים.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x