$
מכשירים ומדריכים

דיווח: אפל רוצה לתת לאייפון מסך של מכשירי גיימרים

לפי מקורות המדליף האמין Ice Universe מנהלת הענקית האמריקאית מגעים עם LG וסמסונג כדי לבנות עבור הטלפון שלה מסך בעל קצב רענון של 120 הרץ; המכשיר יוכל להציג תנועה מהירה וחלקה במיוחד, ולמשוך משתמשים לפלטפורמת המשחקים של החברה

רפאל קאהאן 11:5122.07.19

אפל שוקלת לצייד דגמי אייפון עתידיים במסך בעל קצב רענון של 120 הרץ - תכונה שמאפיינת כיום רק סמארטפונים שנועדו במיוחד לגיימרים; כך לפי מקורות מדליף המובייל Ice Universe, שנחשב לאמין במיוחד.

 

 

לפי מקורותיו, מנהלת אפל מגעים עם חטיבות המסכים של סמסונג ו-LG כדי לפתח תצוגות שכאלה לטלפונים שלה. קצב רענון התצוגה הסטנדרטי בשוק עומד על 60 הרץ; קצב כפול יאפשר להציג יותר פריימים יותר מהר, וכך לגרום לכל תנועה על המסך להיראות חלקה ומהירה בהרבה - מגלילת תפריטים בממשק ועד משחקים וסרטים.

 

 

 

תמונה שדלפה ובה מוצגת סדרת האייפון 11 תמונה שדלפה ובה מוצגת סדרת האייפון 11 צילום: EVERYTHINGAPPLEPRO

 

 

כיום ישנם מסכים כאלה למכשירי גיימינג יקרים מתוצרת אסוס ורייזר; מבין הסדרות הסטנדרטיות, אין מכשירים בעלי מסכים שכאלה. הכי קרובה היא וואן פלוס הסינית, שבחרה לצייד את מכשיר ה-7 פרו שלה במסך 90 הרץ.

 

לאפל כבר יש מוצר בעל קצב רענון שכזה: האייפד פרו, אך טכנולוגיית התצוגה שלו שונה משל האייפון, ונשענת על מסך LED ולא AMOLED. עדיין מוקדם מכדי לדעת האם אפל תעניק את המסך המשופר לדגם ייחודי, או שתתקין אחד בשני דגמי הסדרה הבכירים.

 

 

 

יכול להיות שהתצורה הזו תתחבר להרחבת פעילותה של אפל בתחום הגיימינג, עם פלטפורמת המשחקים שחשפה השנה. גיימרים הם קהל שנוטה לשדרג את הציוד שלו בתדירות גבוהה משל משתמשים רגילים, ולא חוששים להוציא עליו את הסכומים הנדרשים; סמארטפוני גיימינג הם יקרים מאחרים, וכמותם גם מחשבי משחקים יעודיים. מסכים בעלי קצב רענון גבוה יאפשרו חוויית משחק טובה משמעותית משל מסכים רגילים, וציבור הגיימרים שנמשכים לפלטפורמת אפל אולי אף יעדיפו אותה כך על פני סטדיה של גוגל ושירותי משחקים אחרים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x