$
הייטק והון סיכון

חברת UVeye הישראלית גייסה 31 מיליון דולר בסבב שני

החברה שמספקת פתרונות חכמים לסריקה חיצונית אוטומאטית של כלי רכב, הודיעה היום על הגיוס בהובלת חברות וולוו וטויוטה - שהודיעו כבר שישתמשו בטכנולוגיה, וגם חברת הביטוח הענק האמריקאית W.R. Berkley Corporation; עד היום, גייסה החברה 35 מיליון דולר

הגר רבט 11:0022.07.19

חברת UVeye הישראלית, המספקת פתרונות מתוחכמים לסריקה חיצונית אוטומטית של כלי רכב, הודיעה היום (ב׳) על גיוס של 31 מיליון דולר נוספים בסבב B. את הסבב הובילו יצרניות הרכב Toyota Tsusho, Volvo Cars וחברת ביטוח הענק האמריקאית W.R. Berkley Corporation. החברה גייסה עד היום 35 מיליון דולר.

 

 

 

וולו וטויוטה הודיעו גם כי בכוונתן להשתמש במערכות הבדיקה של UVeye באתרים שונים שלהם ברחבי העולם, בכך הן מצטרפות לשותפויות קיימות שיש לחברה הישראלית עם סקודה ודיימלר (מרצדס).

 

טויוטה. תשתמש בטכנולוגיה של יוויאיי טויוטה. תשתמש בטכנולוגיה של יוויאיי

 

UVeye הוקמה ב-2016 על ידי אמיר ואוהד חבר על מנת לפתח טכנולוגיה עבור תעשיית האבטחה, המזהה תנאים מסוכנים כגון כלי נשק, חומרי נפץ, או איומים אחרים. לאחר פריסה של המערכת בכמה מקומות בעולם, זיהו בחברה את ההזדמנות לעשות שימוש בכלים לזיהוי בעיות מכניות בתחום הרכב.

 

הטכנולוגיה של UVeye מאפשרת ליצרני רכב, מפעילים לוגיסטיים, משווקים וחברות השכרת רכב לבצע בדיקות רכב אוטומטיות של כלי רכב, בעזרת שימוש בגלי בינה מלאכותית ובהתערבות אנושית מינימלית. המערכת מבצעת סריקה בת כמה שניות תוך כדי תנועה של הרכב ומסוגלת לזהות פגמים חיצוניים או מכניים כמו גם חריגות, שינויים או חפצים זרים – הן לאורך גחון הרכב והן סביב החלק החיצוני של הרכב. מהחברה נמסר כי הטכנולוגיה משמשת כבר כיום בשלב פס הייצור של הרכב כמו גם בשלבי הלוגיסטיקה והתחזוקה.

 

אמיר חבר, מנכ"ל Uveye, מסר בעקבות ההשקעה: "סבב ההשקעה האחרון, הכולל שותפים אסטרטגיים מובילים מתעשיית הרכב העולמית, מהווה אבן דרך עבור חברת UVeye בדרכנו להפוך לתקן עולמי עבור בדיקות רכב ובטיחות אוטומטיות. אנו שמחים לראות שחברות גלובליות, מסקטורים שונים, תומכות בפתרון הסריקה האוטומטית שלנו, שמשנה את חוקי המשחק".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x