שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

חברת P-Cure גייסה 15 מיליון דולר לטיפול בסרטן

החברה פיתחה פיתרון טכנולוגי לטיפול בסרטן שמתבסס על פרוטונים, שהוא גם יעיל קלינית וגם מאפשר להוזיל תפעול מרכזי טיפול. את סבב הגיוס הובילה קבוצת Popular Line Medical מהונג קונג

הגר רבט 13:1316.07.19
חברת P-Cure הודיעה היום (ג') על השלמת B בהיקף של 15 מיליון דולר. את סבב הגיוס הובילה Popular Line Medical Group Limited מהונג קונג. בכך מגיע היקף ההשקעות בחברה ל-30 מיליון דולר. בחברה השקיעו הקרנות Lion Peak, StarVest ו-Everett Partners.

 

 

P-Cure נוסדה ב-2007 על ידי ד"ר מיכאל מאראש. היא מעסיקה כיום 23 עובדים וצפויה להכפיל את מצבת כוח האדם בשנה הקרובה. החברה פיתחה פיתרון טכנולוגי ייחודי לטיפול בסרטן המבוסס על קרינת פרוטונים (שמאפשרת טיפול יעיל וממוקד יותר בסרטן מאשר קרינה רגילה) באמצעות מכשור חכם וקומפקטי. הטכנולוגיה הייחודית מפחיתה באופן משמעותי את עלויות ההתקנה וכמות המשאבים הנדרשים להקמה והפעלה של מרכזי טיפול ומגבירה את היעילות הקלינית.

 

ד"ר מיכאל מאראש ד"ר מיכאל מאראש צילום: עידן מעוז

 

 

סבב הגיוס הנוכחי נועד להרחיב את מרכז הפיתוח ואת יכולת הייצור בארץ כמו גם את מאמצי השיווק של החברה. מנכ"ל החברה, ד"ר מאראש, מסר: "השלמת סבב הגיוס תאפשר לנו להנגיש את הפתרון הרפואי החכם שפיחתנו לכל מרכז אונקולוגי המציע טיפול ברדיותרפיה, דבר שיאפשר בסופו של דבר לכל חולי הסרטן לקבל את הטיפול הטוב ביותר שקיים בתחום".

 

 

 

בין לקוחותיה של החברה גם Northwestern Medicine Chicago Proton Center, אחד המרכזים המובילים בעולם לטיפול בסרטן, בו טופלו בהצלחה מאות חולים. מ-P-Cure נמסר כי מערכות נוספות של החברה יסופקו למרכזים רפואיים בבריטניה וסין, וכי היא נמצאת במגעים עם מרכזים מתקדמים נוספים לטיפול בסרטן ומכוני מחקר מובילים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x