שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

חברת BigID מתל אביב מגייסת 50 מיליון דולר

חברת הסייבר, שפיתחה כלי ניהול מידע, גייסה כ־94 מיליון דולר בתוך שנתיים. הגיוס הנוכחי עדיין בעיצומו

מאיר אורבך 08:0515.07.19

חברת הסייבר הישראלית BigID גייסה 50 מיליון דולר, כך עולה ממסמכים שהגישה החברה לרשות לניירות ערך האמריקאית בסוף השבוע שעבר. מנכ"ל החברה דימיטרי סירוטה אישר את הגיוס ל"כלכליסט" אך הוסיף כי סבב גיוס זה עדיין לא הושלם, וכי בכוונת החברה להכריז על סכום גיוס גבוה יותר כמו גם על חברות נוספות שהשתתפו בו.

 

 

 

עד היום גייסה החברה, שהוקמה ב־2016, כ־94 מיליון דולר: גיוס ההון המשמעותי הראשון שלה היה בתחילת 2018, אז גייסה 14 מיליון דולר, וחמישה חודשים לאחר מכן גייסה 30 מיליון דולר נוספים. המשקיעות בחברה כוללות את קרנות ההון סיכון סקייל ונצ'רס וקלירסקיי, קומקאסט ונצ'רס - קרן ההשקעות של תאגיד השידור האמריקאי, קרן ההשקעות של חברת התוכנה SAP, אינפורמיישן ונצ'ר פרטנרס ובולדסטארט. לפי המסמכים שהגישה החברה, קרן ההון סיכון בסמר היא בין הקרנות החדשות שהצטרפו לסבב ההשקעה הנוכחי.

 

לדברי BigID הגיוסים התכופים מעידים על ההצלחה הרבה שלה זוכה הטכנולוגיה שלה.

 

דימיטרי סירוטה דימיטרי סירוטה

 

 

BigID פיתחה פלטפורמה שמאפשרת לאירגונים לנהל את מדיניות פרטיות המידע שלהם. זאת במטרה לענות על צורכיהם ועל דרישות רגולטוריות כמו GDPR. הטכנולוגיה שפותחה על ידי החברה עושה שימוש ביכולות למידת מכונה ו־Indentity Intelligence כדי למצוא, לעקוב ולהוריד את הסיכון סביב כמויות המידע העצומות שחברות שומרות אודות לקוחותיהן.

 

BigID נוסדה על ידי דימיטרי סירוטה המנכ"ל, שיושב בארצות הברית, ועל ידי מנהל המוצר נמרוד וקס. היא מעסיקה כמה עשרות עובדים, מתוכם 45 יושבים בישראל, רובם בתפקידי מחקר ופיתוח, ויש לה משרדים בארצות הברית, לונדון ופריז, ומרכז פיתוח גדול בתל אביב.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x