$
הייטק והון סיכון

בלעדי לכלכליסט

צ'ק פוינט מחפשת משרדים חדשים בישראל

שלוש הקומות ששכרה חברת אבטחת המידע במגדלי אלון בת"א ובניין צ'ק פוינט ברחוב הסוללים הגיעו לתפוסה מלאה. על הפרק, בין היתר: קמפוס לכל עובדי החברה המפוצלים בין כמה אתרים

מאיר אורבך 06:5209.07.19

ענקית אבטחת המידע הישראלית צ'ק פוינט מחפשת קמפוס חדש לחברה, כך נודע ל"כלכליסט".

 

 

במרץ האחרון שכרה צ'ק פוינט שלוש קומות במגדלי אלון בתל אביב שכבר הגיעו לתפוסה מלאה, וזאת לאחר שגם בניין צ'ק פוינט ברחוב הסוללים הסמוך נותר ללא מקום. על פי ההערכות, החברה מחפשת אופציות נדל"ניות חדשות, כשגם קמפוס שיכיל את כל עובדי החברה המפוצלים בין כמה אתרים, עומד על הפרק.

 

על פי גורמים בשוק הנדל"ן, החברה פנתה בחודשים האחרונים לכמה יועצים בכדי לבדוק את האפשרויות העומדות בשוק. אופציית המבנה החדש תעמוד על הפרק אם תצליח לתת מענה לעובדי החברה בישראל וכן לגידול העתידי במספר העובדים.

מייסד החברה גיל שויד מייסד החברה גיל שויד צילום: עמית שעל

 

 

עלות הקמת קמפוס שמיועד ליותר מ־2,200 עובדים יכולה להגיע למאות מיליוני שקלים בשנה בהתאם לרמת הגימור. לשם השוואה, הקמתו של קמפוס דומה שבונה חברת וויקס המעסיקה 1,800 עובדים אמורה לעלות כ־750 מיליון שקל.

 

מחברת צ'ק פוינט נמסר: "המטה הגלובלי של צ׳ק פוינט יושב מאז ומתמיד בישראל והוא כולל את מרכז המחקר והפיתוח שלה, הנהלת החברה ומחלקות מרכזיות אחרות. לשמחתנו, אנחנו גדלים מדי שנה וכבר אכלסנו את המטה המרכזי וכן כמה קומות נוספות בבניין משרדים סמוך. אנחנו בוחנים אפשרויות נוספות להתרחב בישראל".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x