$
הייטק והון סיכון

רונית אטד מונתה למנכ"לית מיקרוסופט ישראל

אטד תיכנס לתפקיד באוקטובר, ותנהל את פעילות הזרוע העסקית של החברה בארץ; כיהנה כמנכ"לית אלעד מערכות וכסמנכ"לית בכירה באמדוקס

מאיר אורבך 11:2101.07.19

רונית אטד מונתה למנכ"לית מיקרוסופט ישראל. במסגרת תפקידה, אליו תיכנס בתחילת אוקטובר, תוביל את הזרוע העסקית של החברה. היא תתפוס את מקומה של שלי לנצמן, שהודיעה על עזיבה לפני כחודש. בשל מועד פרישתה, לא יהיה מנכ"ל למיקרוסופט ישראל בין עזיבת לנצמן החודש ובין כניסת אטד.

 

אטד מצטרפת למיקרוסופט ישראל לאחר שנתיים בהן כיהנה כמנכ"לית אלעד מערכות, מחברות התוכנה הגדולות בארץ; לאטד ניסיון של 20 שנה בניהול מערכות IT מורכבות וגדולות, ידע וניסיון עשיר בהובלת תהליכים עסקיים, הטמעת טכנולוגיות חדשניות ורכישות.  

רונית אטד רונית אטד צילום: גיא הכט

 

בעברה כיהנה כסמנכ"לית בכירה במגוון תפקידי ניהול ומכירות באמדוקס, תחילה בארה"ב בחטיבת AT&T במשך 12 שנים ועם חזרתה לארץ - כסמנכ"לית בחטיבה העסקית של אמדוקס, תפקיד בו גם לקחה חלק ברכישת חברת קומברס ושילובה באמדוקס.  

 

אטד תכהן בתפקיד לצד פעילות המו"פ של מיקרוסופט, שמנוהלת בידי אסף רפפורט. קודמתה, שלי לנצמן, שהודיעה בסוף מאי על פרישה, כיהנה בתפקיד במשך ארבע שנים ועבדה 22 שנה בענקית התוכנה. עדיין לא ידוע מי יתפוס את מקומה של אטד באלעד מערכות.   

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x