שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

עמוס גניש מונה ליו"ר דירקטוריון Gett

לגניש ניסיון עשיר בתחום הטלקום, והוא ניהל בעבר את טלקום איטליה, טלפוניקה ברזיל ו-GVT שאף הוביל את הנפקתה ומכירתה.

מאיר אורבך 13:0626.06.19

חברת Gett מינתה את עמוס גניש ליו"ר דירקטוריון החברה. לגניש עבר עשיר בתחום הטלקום: הוא כיהן כמנכ"ל טלקום איטליה, טלפוניקה ברזיל ו-GVT שאף היה ממייסדיה. בתפקיד זה קידם את צמיחת GVT בדרום אמריקה, הוביל את הנפקתה המוצלחת בבורסת ברזיל ופיקח על מכירתה לחברת וויונדי ב-2009. GVT נמכרה ב-2014 לטלפוניקה, ב-9.2 מיליארד דולר.

 

 

גניש מונה לאחרונה למנהל זרוע הקמעונאות הדיגיטלית החדשה של BTG Pactual, בנק ההשקעות הגדול ביותר באמריקה הלטינית והקריביים, ומוביל את הפיכת הבנק הקמעונאי המסורתי לפלטפורמה מקוונת.

 

 

עמוס גניש עמוס גניש צילום: עמית שעל

 

 

דייב וייסר, מייסד ומנכ"ל Gett מסר: "אני נרגש מכך שעמוס נעתר להוביל את דירקטוריון Gett בתפקיד היושב ראש בתקופה מרגשת זו. Gett עומדת להגיע לרווחיות בעולם ולבחון הנפקה פוטנציאלית".

 

  

"אני נרגש מהמינויי ליו"ר Gett, חברה שמנוהלת היטב ובעלת פוטנציאל צמיחה איתן", מסר גניש. "Gett מובילה את החדשנות בנסיעות B2B בעולם וחוסכת מיליוני דולרים ללקוחותיה התאגידיים. הערך של גט ללקוחות העסקיים מתבסס על שירות איכותי וטכנולוגיה שכבר כיום משרתת אלפי תאגידים מובילים בעולם. אני מצפה להוביל מועצת מנהלים חזקה, שתעבוד יחד עם דייב וצוותו".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x