$
הייטק והון סיכון

סיסקו מפתחת פלטפורמת דיגיטל לביטוח מותאם אישית

החברה מתכננת לחבר עשרות סנסורים למכשירי מובייל ואחרים, כדי לזהות את צורכי המשתמשים ולהקל על בניית ביטוח אישי עבורם ועבור הנכסים שלהם. כמו כן, מפתחת החברה פלטפורמה חדשה לשיפור ביצועי רשתות בעומסי שידור שנגרמים באירועי מדיה

שירות כלכליסט 15:3019.06.19

סיסקו רוצה לשנות את תחום הביטוח לסוגיו: החברה חשפה פרויקט מיוחד במסגרתו תשלב סנסורים מעשרות סוגים אל תשתית דאטה אחת, כדי לאסוף מידע ממכשירי מובייל ואחרים. הם יאפשרו לבצע ניטור מתמשך של המשתמש ואורחות חייו – ולבנות כך ביטוח מותאם אישית. הפרויקט הוצג בכנס Bynet Expo של בינת שנערך השבוע בת"א.

 

 

פיתוח שכזה יוכל, לטענת החברה, לחסוך עלויות ביטוח ולאפשר טיפול מהיר יותר בבעיות שנוגעות בחיי היומיום. למשל, לזהות מיידית נזילות בצנרת מבנה, או מדדים גופניים לא שגרתיים.

 

אורן שגיא אורן שגיא צילום: אוראל כהן

 

 

עוד פיתוח שהציגה סיסקו הוא תשתית רשת מתקדמת שתסייע בהתמודדות עם עומסים כבדים במקרי אירועי מדיה למיניהם. הפיתרון, שמבוסס על WiFi 6, יאפשר להגדיל את מהירות הגלישה פי ארבעה, ולתמוך במספר גדול של התקנים שמשדרים בו זמנית על אותה התשתית.

 

החברה שואפת לנצל את המידע שמייצרים מוצרי אינטרנט הדברים, שתפוצתם רק תעלה בעתיד הקרוב.

 

 

 

"אנחנו מדברים על יותר ממיליארד משתמשים שצפויים להצטרף לעולם הדיגיטלי, ויותר מ-28 מיליארד מוצרי IoT שצפויים להתחבר בשנים הקרובות", מסר אורן שגיא, מנכ"ל סיסקו ישראל. "מדובר בשינויים טכנולוגיים שישנו את העולם בכל תחום. דמיינו עולם בו טיפול רפואי וניתוחים יתקיימו כשהמנתח נמצא בצד השני של העולם; אימוני צניחה יבוצעו מבלי לעלות על מטוס; והרבה מקצועות שאנו נחשפים אליהם בשגרת היומיום ייעלמו מהעולם".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x