$
הייטק והון סיכון

חברת הסייבר Ironscales גייסה 15 מיליון דולר

החברה פיתחה פלטפורמה לאיתור וחסימת מתקפות פישינג באופן אוטומטי - שוק שצפוי להגיע עד 2023 להיקף של כ-23 מיליארד דולר; את סבב הגיוס הובילה קרן K1 האמריקאית

מאיר אורבך 14:3918.06.19

חברת הסייבר איירונסקיילס (Ironscales) הודיעה היום (ג') על סבב גיוס B של 15 מיליון דולר בהובלת קרן K1 האמריקאית. עם השלמת הסבב הנוכחי יעמוד סך גיוסי החברה ממשקיעיה RDC (המשותפת לאלרון ורפאל) ומ-K1 על יותר מ-25 מיליון דולר. איירונסקיילס מפתחת פלטפורמה לגילוי ומניעת מתקפות פישינג באופן אוטומטי.

 

 

אייל בנישתי מייסד החברה ומנכ"לה, מייעד את הכסף להרחבת הפעילות בארה"ב, במקביל להמשך השקעה במו"פ. היא מעסיקה 35 עובדים בת"א ואטלנטה שבארה"ב, ומתכננת להחפיל את מצבת כוח האדם שלה בחודשים הקרובים. בהודעה שפרסמה החברה דיווחה על צמיחה משמעותית בשנה האחרונה וגדילת הכנסותיה בארה"ב.  

 

מתקפת פישינג: איום ותיק, אך מסוכן מתקפת פישינג: איום ותיק, אך מסוכן צילום: Tom's Hardware

 

 

"מתקפת פישינג נחשבת לאחת מטכניקות התקיפות הוותיקות והמוכרות ביותר" מסר בנישתי. :יחד עם זאת, היא עודנה בעיה מורכבת ונפוצה מאוד כך שכיום ההתמודדות עמה דורשת טכנולוגיה חדשנית הכוללת שילוב של בינה מלאכותית ואנושית".

 

שוק אבטחת המייל הגלובלי צפוי לחצות ב-2023 את רף 18 מיליארד הדולר, כשארגונים מכל הסוגים והגדלים ממשיכים להתמודד עם האיום. הן המגמה לעבור למייל מבוסס ענן והן טכניקות פישינג חדשות הקשו על פיתרונות האבטחה המסורתיים בתחום.

 

 

 

"זה תחום ותיק שניתן היה לצפות כי יגיע כבר ליציבות. אולם, ההתפתחות המואצת של הטכנולוגיה, בשילוב מוטיבציה מתמשכת של גורמים זדוניים מגוונים להמשיך ולחלוב את טכניקת התקיפה היעילה הזאת, מייצרת מצב הפוך, מסר זוהר רוזנברג, סמנכ"ל השקעות באלרון ודירקטור ב-RDC. "בשנה החולפת היו מספר מיזוגים ורכישות בתחום המראות כי התיאבון לפתרונות חדשניים לא דעך ואנו מאמינים בלב שלם כי לאיירונסקיילס יש את הפתרון השלם והאיכותי ביותר בשוק כיום". החברה היא בוגרת תוכנית ההאצה EISP של עמותת בוגרי 8200. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x