שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות טכנולוגיה

פרסום ראשון

מיקרוסופט ישראל תפסיק להעסיק עובדי קבלן

המהלך יחל בחודש יולי; בשלב הראשון מרכז המו"פ יקלוט כ-130-100 עובדים שהיו עובדי קבלן. המנכ"ל אסף רפפורט במייל לעובדים: "החברה העולמית תומכת במהלך, ואף הקצתה את המשאבים לעידוד המהלך"

מאיר אורבך 10:3817.06.19

במרכז המחקר והפיתוח של מיקרוסופט ישראל הוחלט להפסיק להעסיק עובדי קבלן, כך נודע ל"כלכליסט". ההחלטה על אי העסקת עובדי קבלן אינה תקפה לגבי מרכז החברה ברעננה, שם מרוכזת הפעילות העסקית של מיקרוסופט בישראל.

 

 

אסף רפפורט, מנכ"ל מיקרוסופט ישראל אסף רפפורט, מנכ"ל מיקרוסופט ישראל צילום: עמית שעל

 

במייל שהוציא אסף רפפורט, מנכ"ל מיקרוסופט ישראל, לעובדי החברה והגיע ל"כלכליסט", הוא כותב כי "אחרי תהליך ארוך ומורכב אנחנו מתחילים מהלך של קליטת ספקים ונותני שירות מקצועי חיצוניים כעובדים מן המניין של מרכז הפיתוח בישראל.מהלך זה יאפשר יצירת תפקידים חדשים ומקצועות נוספים במיקרוסופט בישראל והוא משתלב עם הצמיחה של מרכז הפיתוח בשנה האחרונה".

 

בשלב הנוכחי תקלוט החברה כ-130-100 עובדים שהיו עובדי קבלן. המהלך כולו יחל בתחילת חודש יולי. כיום מעסיק מרכז הפיתוח של החברה מעל ל -1,200 עובדים.

 

רפפורט הוסיף: "אני מאמין שהמהלך נכון, ראוי ותואם את התרבות והערכים של מיקרוסופט. ערכים של שוויון, צמיחה אישית, גיוון תעסוקתי ואחריות חברתי". הוא ציין כי החברה העולמית תומכת במהלך ואף הקצתה את המשאבים לעידוד המהלך. "לקידום המהלך מתכוונת החברה לקיים שורה של מפגשים בחברה. מדובר בתהליך מורכב ורגיש, ואנחנו מקווים שבמאמץ משותף נצליח לסיימו עד סוף השנה הפיסקאלית (סוף יוני)", כתב רפפורט.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x