$
הייטק והון סיכון

מנורה מבטחים תשקיע 1.5 מיליון דולר בחברת הליגל-טק Legal Automation

ליגל אוטומיישן הוקמה ב-2017, ומפתחת מערכת בינה מלאכותית המאפשרת לבצע ניתוח והערכה של תביעות באופן מדויק ומהיר; לקבוצת מנורה השקעות במספר סטארט-אפים ישראלים, וביניהם חברות הביומד VBI Vaccines ו-Therapix

הגר רבט 18:0106.06.19

קבוצת מנורה מבטחים הודיעה היום (ה') על השקעה של 1.5 מיליון דולר בחברת הליגל-טק Legal Automation. זהו סבב גיוס ראשון של החברה, שגייסה בפרה-סיד 400 אלף דולר מאמנון שעשוע, פיוז'ן LA ומשקיעים נוספים.

 

 

  צילום: שאטרסטוק

 

Legal Automation הוקמה ב-2017 על ידי עמית ויובל מן. הראשון שימש בעבר כ-VP באורקם של אמנון שעשוע וזיו אבירם. החברה מפתחת מערכת בינה מלאכותית המאפשרת לבצע ניתוח והערכה של תביעות באופן מדויק ומהיר, לעומת השיטות המסורתיות. המערכת של החברה מסייעת לחברות הביטוח לחסוך זמן ומשאבים בתחום ניהול התביעות, ולצמצם טעויות אנוש הנגרמות בשל חילוץ מידע מכמויות אדירות של מסמכים.

 

יובל מן, מייסד-משותף של Legal Automation מסר: "שיתוף הפעולה עם מנורה מבטחים יצר עבורנו פריצת דרך משמעותית בפיתוח המוצר, בהטמעתו בשוק הישראלי ובפתיחת דלתות משמעותית לשווקים הגלובאליים. מכאן היה ברור כי מנורה הינה המשקיע האסטרטגי הנכון עבור החברה".

 

לקבוצת מנורה השקעות במספר סטארט-אפים ישראלים, וביניהם חברות הביומד VBI Vaccines ו-Therapix; כמו כן היא משקיעה במספק קרנות הון סיכון ישראליות ובקרן פימי, וביצעה בעבר השקעה ישירה גם במוביליאיי. ב-2017 השקיעה הקבוצה 30 מיליון דולר בחברת הנדל"ן המשפחתית של ג'ארד קושנר - חתנו של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x