$
הייטק והון סיכון

חברת Cylus גייסה 12 מיליון דולר לאבטחה מקוונת של רכבות

החברה, שמתמחה בהגנת סייבר לתשתיות רכבת, גייסה את הסכום משורת משקיעים בולטת - בראשה כריסטיאן קרן, קנצלר אוסטריה לשעבר שהוביל את חברת הרכבות OCB

מאיר אורבך 16:0006.06.19

חברת הסייבר הישראלית סיילוס (Cylus), שפיתחה פיתרון אבטחה לרכבות, גייסה 12 מיליון דולר בסבב ראשון שמעלה את סך גיוסיה ל-17 מיליון.

 

 

בין המשתתפים בו נמנה קנצלר אוסטריה לשעבר, כריסטיאן קרן, כיום שותף ומנהל בחברת The Blue Minds ובעברו מנכ"ל חברת הרכבת האוסטרית (OBB). את סבב הגיוס הובילו הקרנות הישראליות מאגמה ו-ורטקס. בנוסף, השתתפו בסבב קרן גלנרוק, סאיינט, Cerca Partners ו-Follow The Seed, וזוהר זיסאפל ו-SBI שהשקיעו גם בסבב הקודם של החברה.

 

״אני יודע מהיכרות אישית שתחום אבטחת הסייבר נמצא בראש סדרי העדיפויות של תעשיית הרכבות״, אמר קרן. ״ככל שאיום הסייבר מתפתח ומסכן את בטיחותן וזמינותן של הרכבות, מקבלי ההחלטות מבינים את הצורך הדחוף בהשקעה משמעותית בפתרונות הגנת סייבר. הפתרון של סיילוס קריטי בהתמודדות עם האיומים הגוברים על חברות הרכבת. החברה ממוקדת בשוק הרכבות ומספקת ללקוחותיה את היתרון המשמעותי של מוצר ייעודי שפותח על ידי מומחים הן באבטחה והן ברכבות״.

 

החברה משתפת פעולה עם חברות מובילות בתחום הרכבות העולמי; ״בשנים האחרונות, טכנולוגיית הרכבות התפתחה באופן דרמטי ויחד איתה גדל איום הסייבר באופן עקבי״, מסר עמיר לוינטל, מנכ״ל ומייסד סיילוס. ״אנחנו פועלים בשותפות עם שחקנים משמעותיים בתעשיית הרכבות, ונערכים לגדילה משמעותית של הצוות ולהרחבת פעילותינו הגלובלית".

 

״כחלק מהאסטרטגיה שלנו להשקיע בפתרונות תחבורה חכמה לצורך עתיד בטוח יותר, אנחנו נרגשים להשקיע בסיילוס", מסר פראבהאקר אטלה, סגן נשיא בכיר וראש חטיבת תחבורת רכבות בסאיינט. ״השקעה זו מאפשרת לנו למנף את ההתפתחות המהירה של עולם הרכבות לעבר עידן של טכנולוגיות מתקדמות ומחוברות, וכך לחזק את הצעת הערך של סאיינט, המאפשרת לתעשיית הרכבות לתכנן ביעילות, לבנות ולתחזק נכסים בטוחים ורשתות מאובטחות".

 

 

״סיילוס הצליחה לבנות במהירות צוות מגוון וייחודי שפיתח פתרון סייבר ראשון מסוגו לתעשיית הרכבות, ובכך למצב את החברה כמובילת שוק הסייבר לרכבות״, אמר יורם אורון, יו״ר הדירקטוריון של סיילוס ומייסד קרן ורטקס. ״אני ממשיך להתרשם מחזון החברה, מהפעילות העניפה עם השחקנים החזקים בתעשייה ומגישתם הבלתי מתפשרת לסייע לחברות הרכבות להגן על התשתיות והנוסעים שלהם״.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x