$
הייטק והון סיכון

חברת שירותי המיקום Hoopo גייסה 3.5 מיליון דולר

החברה פיתחה טכנולוגיה שמאפשרת לנטר מיקום של ציוד תעשייתי למיניו ללא שימוש ב-GPS. בסבב הגיוס השתתפו הקרנות הזרות JIHTV ו-GiTV, וקרן TAU של אוניברסיטת תל אביב

מאיר אורבך 16:0503.06.19

חברת הסטארט-אפ הופו (Hoopo) גייסה 3.5 מיליון דולר בסבב סיד, מקרן JIHTV של קבוצת Chartered Group, הקרן היפנית GiTV ו-TAU Ventures, קרן הון הסיכון של אוניברסיטת ת"א.

 

 

החברה פיתחה פתרון איכון ללא שימוש ב-GPS, המאפשר לחברות תשתית, לוגיסטיקה ושדות תעופה לאתר ולעקוב אחרי ציוד במטרה לקבלת החלטות. הסבב הנוכחי מעלה את ההון שגייסה של החברה ל-5 מיליון דולר. סבבים קודמים כללו משקיעים מוכרים לתעשייה כדוגמת עמית גילון, זוהר גילון, בן מרקוס (מנכ”ל Airmap) ותוכנית ההאצה Fusion LA.

 

אנשי Hoopo אנשי Hoopo צילום: יח"צ

 

 

הופו מתמחה באיכון חיישנים תוך שמירה על חיי סוללה ארוכים ועלויות נמוכות. הפיתרון שלה מאפשר שימוש ברשתות חכמות עבור חברות ותשתיות שעד כה לא יכלו לעמוד בעלות ובצריכת האנרגיה הגבוהה ששויכו לטכנולוגיות מעקב קיימות.

 

הטכנולוגיה של הופו נשענת על שידורי (Low-power, Wide area (LPWA - ומאפשרת מעקב אחרי חיישנים דלי-אנרגיה, תוך ניטור משתנים סביבתיים כגון טמפרטורה, לחות, תזוזה, ועוד. המערכת של הופו כוללת התראות חיות לפי קריטריונים שנקבעו מראש במטרה להבטיח זיהוי ופתרון בעיות בזמן אמת. כמו כן, המידע שמייצרת המערכת מאפשר לזהות צווארי בקבוק וכשלים במערכים לוגיסטיים לטובת שיפור איכות השירות וחסכון בשורת ההוצאות. חזון החברה הוא להנגיש טכנולוגיות מיקום גם ללקוחות נוספים כמו ציי רכב, מפעילים סלולריים וצרכני קצה.

 

איתי חיות, מנכ"ל החברה ואחד ממייסדיה איתי חיות, מנכ"ל החברה ואחד ממייסדיה צילום: יח"צ

 

 

החברה הוקמה על ידי איתי חיות, ארז אביב, מנחם טיפריס (ממייסדי NICE), ד”ר דניאל אביצור ז"ל וד”ר אילן לוזובסקי והיא מעסיקה 15 עובדים במשרדים בישראל ובארצות הברית.

 

 

"הפיתרון שלנו מאפשר לחברות מתעשיות שונות לעקוב בפשטות וביעילות אחר הנכסים שלהן", מסר חיות, מנכ"ל החברה. "הגיוס הנוכחי יעזור לנו להאיץ את תהליכי הפיתוח והמכירות שלנו כדי להרחיב את פעילות החברה בשווקים המקומיים והבינלאומיים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x