$
הייטק והון סיכון

חברת OwnBackup גייסה 23.25 מיליון דולר

החברה פיתחה פלטפורמה לגיבוי ושחזור נתונים ארגוניים מענן לענן, שנמצא בשירות יותר מאלף עסקים ברחבי העולם. את סבב היוס הובילו הקרנות ורטקס ונצ'רס ואינסייט ונצ'ר פרטנרס

מאיר אורבך 14:2730.05.19

חברת OwnBackup, שמפתחת פיתרונות גיבוי ושחזור נתונים מענן לענן, גייסה 23.25 מיליון דולר בסבב גיוס שלישי שאותו הובילו Insight Venture Partners ו-Vertex Ventures. השתתפו בו משקיעי החברה הקיימים, ביניהם Innovation Endeavors, Oryzn Capital ו-Salesforce Ventures. בתוך כך, הודיעה החברה על הרחבת צוות הניהול הבינלאומי שלה.

 

 

OwnBackup מסייעת ליותר מאלף עסקים ברחבי העולם להגן על נתונים חיוניים שמאוחסנים בפלטפורמות הענן שלהם. החברה מאבטחת טריליוני רשומות כדי למנוע השחתה או אובדן של נתונים, להבטיח המשכיות עסקית, לצמצם הפרעות תפעוליות ולעמוד בדרישות רגולטוריות. לפי החברה, הכנסותיה צומחות בקצב שנתי של 100%.

 

עובדי OwnBackup עובדי OwnBackup

 

 

סבב הגיוס ישמש את OwnBackup להעמקת רשת השותפים שלה, הגדלת צוותי ההנדסה שלה וצוותיה באירופה. כמו כן, יסייע הגיוס לחיזוק נוכחות החברה ברחבי העולם.

 

OwnBackup הוקמה ב-2015 בידי ערן כהן ואריאל ברקמן, ומעסיקה כ-120 עובדים. היא פועלת מניו ג'רזי ומחזיקה מרכז פיתוח בארץ. החברה היא בוגרת האקסלרטור של מיקרוסופט ישראל. "בזכות הגיבוי המלא שנותנים לנו השותפים המסורים שמשקיעים בנו, נוכל להמשיך להרחיב את הפעילות שלנו כדי לעמוד בביקוש הגובר לפיתרונות שלנו בשוק", מסר מנכ"ל החברה סאם גוטמן. "חברות מתחילות להפנים את הצורך להשתלט על הסוגיות הקשורות לאבטחת נתונים בענן ולהבטיח בצורה פרואקטיבית שהנתונים שלהם תמיד מוגנים ונגישים".

 

 

 

החברה הודיעה שמינתה את גארת' מוריס, איש מכירות מנוסה בתחום הטכנולוגיה, לסגן נשיא למכירות בשווקי EMEA. במסגרת ההשקעה, מצטרפים לדירקטוריון החברה ניקיטס קוטופס מ-Insight Venture Partners, הרפינגר סינג מ-Innovation Endeavors ובוב דה-סנטיס, נשיא ומנהל תפעול ראשי של Conga.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x