$
הייטק והון סיכון

המכון הטכנולוגי בחולון משיק מרכז יזמות ותוכנית האצה

מרכז Future HIT יעסוק בשלושה תחומים עיקריים: תכניות להאצה וליווי של מיזמים עסקיים, הוראת יזמות באקדמיה ובקהילה, ושירותי ייעוץ וניהול לקהילת היזמים. במסגרתו תפעל תוכנית האצה שתתמקד במיזמי בריאות וספורט

מאיר אורבך 13:3128.05.19
המכון הטכנולוגי בחולון (HIT) משיק את Future HIT, מרכז יזמות וחדשנות ששם לעצמו כמטרה ליצור תרבות יזמית בקמפוס. בראש המרכז תעמוד טלי מלאך בנאים, סמנכ"לית פיתוח עסקי וכספים בעיט, חברת מסחור הידע של המכון. לדבריה יעסוק בשלושה תחומים עיקריים: תכניות להאצה וליווי של מיזמים עסקיים, הוראת יזמות באקדמיה ובקהילה, ושירותי ייעוץ וניהול לקהילת היזמים.

 

 

בימים אלה מתפרסם קול קורא ליזמים להגיש מועמדות ל-HANDZONE, תכנית היזמות של המרכז, שמטרתה לקדם רעיונות לכדי מוצרים ושירותים שישפרו את שגרת חייהם של צרכנים. התוכנית מיועדת למיזמים ורעיונות החל משלב מחקר יישומי ועד לשלב עיצוב ראשוני. המחזור הראשון של התכנית יארך כחצי שנה ובסופו יוצגו המיזמים למשקיעים ולקוחות פוטנציאליים.

 

תוכנית יזמות חדשה. אילוסטרציה תוכנית יזמות חדשה. אילוסטרציה צילום: שאטרסטוק

 

 

עוד מסרה מלאך בנאים כי ייחודה של התוכנית הוא בדגש שהיא שמה על החיבור בין עולם עיצוב המוצר לבין טכנולוגיה מתקדמת. "בסבבים הראשונים תתמקד התוכנית בעולמות הבריאות, אורחות חיים וספורט , שמעוררים עניין רב בקרב ארגוני הבריאות, חברות הביטוח, מועדוני הספורט ועוד", הוסיפה.

 

את התוכנית תנהל שירה באום, בעלת ניסיון בפיתוח עסקי וניהול מוצר בחברות מובילות וניהול התוכן שלה נעשה בשיתוף עם אורן סמיניאן, יזם ומומחה בתחום ה – Sport Tech והבעלים של חברת Colesuum.

 

 

 

התוכנית תכלול מפגשים פרונטליים, סדנאות עבודה ומפגשי מנטורינג, ותכנים כבניית יכולות עסקיות וניהול מוצר, טיפוח יכולות "רכות" כגון ניהול, עמידה מול משקיעים ועוד. המרצים והמנטורים יהיו יזמים מנוסים וגורמים עיסקיים בשוק.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x