$
הייטק והון סיכון

שלי לנצמן, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל, תפרוש מתפקידה ביולי

לנצמן עבדה בחברה 22 שנה, ובארבע האחרונות ניהלה את הפעילות העסקית של ענקית התוכנה בארץ. בין השאר, הובילה את צמיחת מיקרוסופט בתחומי הענן השונים. "אני גאה באימפקט של החברה בישראל", כתבה לעובדיה

מאיר אורבך 11:4228.05.19

מנכ"לית מיקרוסופט ישראל, שלי לנצמן, הודיעה היום (ג') כי ברצונה לסיים את תפקידה בו כיהנה ארבע שנים. לנצמן עבדה בחברה 22 שנה, ותעזוב את ענקית התוכנה בתחילת יולי. בתוקף תפקידה, ניהלה את פעילותה העסקית של החברה בארץ, בעוד פעילות מרכז הפיתוח נוהלה בידי אסף רפפורט.

 

 

לנצמן הובילה את כל ההבטים של הזרוע העסקית בישראל והובילה את צמיחת החברה בתחום הענן. היא התרכזה במהלכי חדשנות עסקית טכנולוגית בעבודה מול חברות במשק ובמגזר הציבורי במעבר שלהם לענן.

 

 

 

שלי לנצמן שלי לנצמן צילום: תומי הרפז

 

 

כמו כן, התרכזה בפיתוח עסקי של סטארט-אפים הנשען על הפריסה העולמית הרחבה של ענקית הטכנולוגיה והיכולת לחבר אותם לגופים משמעותיים בעולם. לאורך השנים מילאה שלי מגוון תפקידים בחברה: סמנכ"לית המגזר הציבורי, סמנכ"לית החטיבה הטכנולוגיתServices ומנהלת קבוצות הפיננסים, הבריאות והתעשייה בחטיבה העסקית. במיקרוסופט החלו בתהליך איתור למחליף.

 

 

 

במכתב לעובדים כתבה לנצמן: "לפני 22 שנים נכנסתי למיקרוסופט. במבט לאחור, זהו המסע הארוך ביותר שעשיתי והתקופה הארוכה ביותר שבה למדתי. מיקרוסופט היא מקום מעולה לעבוד בו, לפתח את עצמך, לרכוש חברים ושותפים לחיים. צוות העובדים המדהים בישראל עושה אימפקט טכנולוגי על כל אדם במדינה, על הארגונים שאנחנו עובדים איתם, על האקוסיסטם - השותפים והסטארט-אפים. אני בת מזל שיכולתי לעבוד במיקרוסופט לאורך השנים עם כל כך הרבה אנשים מהארץ ומחו"ל ולראות את החברה הזו צומחת, משתנה וממשיכה להיות נאמנה לחזון שלה. אני גאה באימפקט של החברה בישראל ובכלל זה בעשייה שלנו כחלק מהאחריות התאגידית וגאה באימפקט שיש לנו מישראל חזרה למיקרוסופט העולמית. אחרי 22 שנים החלטתי ללחוץ Hit refresh ולהמשיך לפרק הבא".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x