$
הייטק והון סיכון

חברת הסייבר Hunters.AI גייסה 5.4 מיליון דולר

החברה פיתחה פיתרון אבטחה פרואקטיבי לארגונים, שמסוגל לזהות עקבות נסתרים של תוקפי סייבר. את סבב הגיוס הובילו הקרנות YL Ventures ו-Blumberg Capital

מאיר אורבך 16:0022.05.19
חברת הסייבר Hunters.AI גייסה 5.4 מיליון דולר בהובלת הקרנות YL Ventures ו-Blumberg Capital. החברה פיתחה פלטפורמה לאיתור פרואקטיבי של איומי אבטחת מידע.

 

 

בראש Hunters עומדים אורי מאי (מנכ"ל), ותומר קזז (סמנכ"ל הטכנולוגיה) והיא נוסדה ופותחה במשותף עם יו"ר הדירקטוריון אהוד שניאורסון, מפקד יחידת 8200 לשעבר, יודפת הראל בוכריס ועידן נוריק. "הפיתרון שלנו מסייע לצוותי אבטחת מידע להפיק את המירב מהכלים הקיימים שלהם ולהשיג תובנות חסרות תקדים בנוגע למתקפות בעודן מתרחשות בענן, בסביבות היברידיות וארגוניות", מסר מאי. "הדרך היחידה להתמודד עם הנפח והמהירות של מתקפות כיום היא למנף ידע ומומחיות ברמה עולמית באופן אוטומטי, ולאמן את הפלטפורמה כך שתתאים עצמה למתקפות המשתנות".

 

מייסדי החברה אורי מאי ותומר קזז מייסדי החברה אורי מאי ותומר קזז צילום: ניקי טרוק

 

 

מהחברה נמסר שהפלטפורמה שלה מצליחה לזהות את העקבות הנסתרים של תוקפים, עקבות שמוצרים אחרים לא מצליחים לגלות. היא מקשרת בין עקבות דיגיטליים שהותירו התוקפים כדי לזהות במהירות את המתקפות, לבודד אותן ולספק מתארי תקיפה בעלי דיוק והקשר מרביים. מריו דוארטה, סגן נשיא לאבטחת מידע בחברת שירותי הענן Snowflake Computing, אחד מלקוחות Hunters, סיפר על תרגיל מתקפת רשת שערך ובו תפקד היטב מוצר הסייבר: "Hunters זיהו את המתקפה בתוך דקות והתריעו עליה בפני הצוות שלנו שטיפל בה. זה אולי נשמע קל, אבל זה לא המצב. אם לתוקף יש אישור וגישה למכשיר של החברה, מערכות ניטור מסורתיות לא יוכלו להבחין בין עובד לגיטימי לבין תוקף".

 

"כבר בהתחלה זיהינו שחברות זקוקות ליותר ידע ומומחיות בנוגע למתקפות ולאופן הפעולה של תוקפים כדי להגן על עצמן", מסר שניאורסון. "זו גם הסיבה לכך שחברנו לאורי מאי ותומר קזז, על מנת לספק את המומחיות הזאת לחברות ולבנות את הפיתרון הראשון שמאפשר איתור מתקפות באופן מתמשך ותגובה באופן ששום פיתרון אחר לא מאפשר".

 

 

 

"צוותי אבטחת מידע מוכרחים להיות מהירים וטובים יותר באיתור מתקפות ועצירתן, וציד איומים הוא האסטרטגיה הנכונה. עם זאת, קשה למצוא כיום את הכישורים, המומחיות והידע הנדרשים", הוסיף עופר שרייבר, שותף בקרן YL Ventures. "ישנו פער משמעותי ביכולת איתור מתקפות ופער זה מעורר דאגה רבה בקרב מנהלים של חברות רבות. הטמעה של Hunters היא כמו להכניס צוות מבצעי של אנשי threat hunting מיומנים ביותר כדי שיפעלו להעצמת הכוח של הצוות הקיים בחברות וסגירת הפער המדובר".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x