$
אפליקציות

ספוטיפיי מפתחת סטוריז בהם יספר היוצר על השיר בעצמו

הכלי נקרא Storyline והוא צפוי להחליף את תכונת Behind the Lyrics שמספקת מידע על שירים ואת מילותיהם תוך כדי האזנה; הסטוריז ייבנו בידי היוצרים, ויוסיפו רובד חדש של תקשורת בין המוזיקאים והמאזינים

רפאל קאהאן 16:0114.05.19

ספוטיפיי נמצאת בשלבי ניסוי של תכונה חדשה בשם Storyline - גרסה של סטוריז כמו בסנאפצ'ט ופייסבוק, שנועדה לספק למוזיקאים ערוץ תקשורת חדש עם המאזינים.

 

 

לפי דיווח של TechCrunch, יוכלו המשתמשים לקבל פרטים בדמות מילות שירים, לצד סיפורים של היוצר על היצרה שלו, קטעי ראיונות ועוד.

 

הסטוריז של ספוטיפיי הסטוריז של ספוטיפיי צילום: Spotify

 

 

לאפליקציית ספוטיפיי יש כבר תכונה דומה בשם Behind the Lyrics שמאפשרת לקבל פרטים על השיר לו מאזינים. אך בניגוד אליה, Storyline לא תופעל אוטומטית אלא תהיה בשליטת המשתמש שיוכל להתעכב על כל שקופית סטורי או לצפות בתוכן בלי קשר לשיר שרץ ברקע. לפי הערכות, אחת הסיבות לפיתוח הוא ש-Behind the Lyrics, אשר מופעלת בידי חברה חיצונית, לא מדייקת בפרטים שהיא מספקת. למעשה, לאחרונה אף החלו מעריצים להתלונן על כך בפורומים שונים ברשת.

 

 

 

תכונת הסטוריז החדשה תהיה בשליטת המוזיקאים עצמם, מה שיוריד מספוטיפיי את האחריות לדיוק המידע, ויוסיף לה רובד של תקשורת בין היוצר והמאזינים. התכונה מיועדת לפעול באפליקציות המובייל של ספוטיפיי, וככל הנראה שתושק בשלב ראשון רק בשווקים ספציפיים כארה"ב.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x