אפליקציות

תוכנת גוגל שנלחמת בהתמכרות למובייל מאיטה סמארטפונים

אפליקציית Digital Wellbeing, שנועדה להזכיר למשתמשים לא לבלות שעות ארוכות במכשיריהם, פוגעת בביצועי הטלפונים. בשלב זה, זמין היישום רק במכשירי הפיקסל של גוגל ובמכשירי אנדרואיד One, שחלקם נמכרים בישראל. איך מנטרלים את התוכנה?

רפאל קאהאן 15:5613.05.19

אפליקציית Digital Wellbeing של גוגל, שנועדה לצמצם את ההתמכרות לסמארטפונים באמצעות בקרת זמן השימוש, פוגעת באופן מורגש בביצועי הסמארטפונים שמריצים אותה.

 

 

לפי דיווח של the Verge, שנשען על שורת תלונות גולשים מרדיט ומפורומים שונים ברשת, משתמשים שנטרלו את האפליקציה ראו שיפור מיידי בביצועים.   

 

מכשיר הפיקסל 3a של גוגל מכשיר הפיקסל 3a של גוגל צילום: google

 

 

בשלב זה, הגיעו תלונות בעיקר ממשתמשי מכשירי סדרת פיקסל של גוגל עצמה. ואולם, לאחרונה הוטמעה האפליקציה גם במכשירי אנדרואיד One, ביניהם גם מכשירי נוקיה ושיאומי שנמכרים בישראל. כמו כן, צפויה אפליקציית Digital Wellbeing להגיע גם ל-Q, הגרסה הבאה של אנדרואיד. היישום מאפשר לנטר זמן שימוש, לקבוע מתי לכבות תכונות מסוימות ולהציג התראות על שימוש ממושך מדי. 

 

 

 

משתמשי מכשירי אנדרואיד One שהפעילו את האפליקציה, יכולים לכבות אותה בקלות. יש להיכנס לתפריט ההגדרות ולבחור באפשרות Digital Wellbeing, ללחוץ על אייקון שלוש הנקודות להרחבת נתונים, ולבחור באפשרות Turn off usage access. לאחר מכן יש להיכנס לחלון Usage access ולנטרל את אפשרות permit usage access.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x