$
מכשירים ומדריכים

סמסונג מפתיעה: ליקויי הגלקסי Fold תוקנו, המכשיר יושק מוקדם מהצפוי

מנכ"ל חטיבת המובייל של החברה הודיע שהטלפון יגיע לשוק בהקדם, לאחר שהשקתו המקורית נדחתה לסוף יוני בשל תקלות חמורות בתצוגה. לפי סמסונג, הליקויים נבעו מחדירת גופים זרים למכשיר, ועתה שופרה אטימתו. האם יגיע לחנויות לפני המתחרה מבית וואווי?

רפאל קאהאן 11:5913.05.19

סמסונג תשיק את הסמארטפון ההיברידי גלקסי Fold מוקדם מהצפוי, לאחר שהשקתו המקורית נדחתה בחודש שעבר בשל שורת תקלות וליקויים. די ג'יי קו, מנכ"ל חטיבת המובייל של החברה, סיפר לעיתון הקוריאה הראלד שהליקויים נבעו מחדירה של חומרים לתוך חלל המסך, אך מהנדסי סמסונג פיתחו פיתרון שאוטם את המכשיר ופותר את הבעיה.

 

 

הטלפון המתקפל היה אמור להגיע לשווקים כבר בסוף אפריל, אך ההשקה נדחתה בעקבות דיווחים של עיתונאים שקיבלו מכשירים לסקירות - וגילו שהמסכים שלהם כושלים ומתקלקלים במהירות. סמסונג אספה במהירות את המכשירים והודיעה שתתקן אותם, ושיגיעו לשוק רק בסוף יוני. עתה נראה שיושקו אף קודם לכן.

 

 

סמסונג גלקסי Fold סמסונג גלקסי Fold צילום: איי פי

 

 

קו סירב לספק תאריך מדויק, אך כנראה שהחברה תנסה להקדים את השקת המייט X, הסמארטפון ההיברידי המתחרה מבית וואווי, שתוכננה ליוני.

 

בין השאר, חיזקה סמסונג את ההגנה על חלקים חשופים בסביבת ציר קיפול התצוגה, הקטנת החריץ שנוצר לאחר סגירת המסך על פניו ועוד. לפי החברה, שיפורי האטימה הופכים את המכשיר לעמיד דיו להשקה. ואולם, חשוב לזכור שעדיין מדובר בטלפון עם חלקים נעים, שמטבעו יהיה פחות עמיד מסמארטפון רגיל.

   

 

 

סמסונג לא בונה על הגלקסי פולד כמנוע רווח, אלא כמדגים טכנולוגיה - כך שהתקלות שנחוו בדגמים שנשלחו לסקירה על ידי עיתונאים יצרו מבוכה גדולה עבור החברה. כעת היא חייבת לוודא שהמכשיר שיימכר למובילי דעה ולחובבי המותג יספק תמורה מלאה לעלותו - קרוב לאלפיים דולר.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x