$
הייטק והון סיכון

Ant Financial משקיעה בחברת הבלוקצ'יין הישראלית QEDIT‎

השתתפה בסבב גיוס של 10 מיליון דולר, במסגרתו השקיעו בחברת הבלוקצ'יין הישראלית גם MizMaa Ventures, טרגט גלובל, RGAX ועוד. QEDIT פיתחה טכנולוגיה שמסייעת לבנקים לשמור על חשאיות מידע בזמן העברת נכסים ברשתות מבוזרות

הגר רבט 11:4707.05.19

חברת הבלוקצ'יין הישראלית QEDIT הודיעה היום (ג') על השלמת סבב A בסך 10 מיליון דולר, בו השתתפה Ant Financial. את הסבב הובילה MizMaa Ventures, והשתתפו בו גם RGAX, Meron Capital, Collider Ventures, Jovono ו-Target Global.

 

 

בנוסף, הודיעה QEDIT כי תפעל יחד עם VMware, Ant Financial, ו-RGAX (הכפופה לRGA- Reinsurance Group of America) לבחינת מוצרי ופיתרונות הפרטיות שלה בתחומי הפעילות שלהן.

 

עובדי QEDIT עובדי QEDIT צילום: אוראל כהן

 

 

את QEDIT הקימו יונתן רואש (מנכ"ל) וראובן ארנולד, שניהם מייסדי חברות בתחום המטבעות הווירטואלים: פלטפורמת החלפת הכספים Bits of Golds ו-LedgerLock, שעסקה באבטחת מטבעות דיגיטליים ונרכשה בידי Digita Asset Holdings האמריקאית. הטכנולוגיה של החברה מסייעת לבנקים לשמור על חשאיות המידע בזמן שהם מעבירים נכסים באמצעות רשתות מבוזרות, ואף מסייעת לחברות להקים מערכות לניהול שרשרת האספקה בשילוב האקוסיסטם שלהן, תוך שמירה על מידע רגיש.

 

השותפים הפיננסיים של QEDIT משתמשים כבר היום בטכנולוגיה של החברה כדי לחשב דירוג אשראי מדויק המבוסס על שימוש במידע פרטי מבלי לגשת אל המידע עצמו.

 

"זהו צעד חשוב למימוש החזון שלנו לאפשר שיתוף של מידע רגיש בין חברות ולייעל את שיטות העבודה שהיו נהוגות עד היום סביב המידע שלנו, בין היתר בתחומי הפיננסים והביטוח", מסר רואש. "העבודה המשותפת עם שלוש השותפות החדשות שלנו, תסייע לנו לשקף את הערך העצום הקיים בשימוש בטכנולוגית 'הוכחה באפס ידיעה' (ZKP) ברמה הארגונית ולהביא בשורה טכנולוגית ל מגוון תעשיות ותחומים". 

 

 

 

ג'ף ג'יאנג, סגן נשיא ומנהל קבוצת הטכנולוגיה והחדשנות העסקית של Ant Financial מסר: "החברה חולקת חזון משותף עם QEDIT להגנה על פרטיות ולשמירה על ביטחון מידע. אם אנחנו רוצים להמשיך ולהרחיב את הסקטור הפיננסי, קריטי עבורנו לפתח יישומי פרטיות חזקים ומוצקים שיגנו על המשתמשים. יחד עם QEDIT, אנט פייננשל מחויבת לספק יכולות שכאלה כחלק משירותי הבלוקצ'יין שלנו".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x