$
הייטק והון סיכון

מוביט הישראלית תסייע לאובר להציע שירותי ניווט בלונדון

ענקית שיתוף הנסיעות מתחילה להציג למשתמשים בבירה הבריטית אפשרויות הגעה ליעדיהם על בסיס תחבורה ציבורית, ולא רק על בסיס שירותי התחבורה השיתופית שלה. השת"פ בין השתיים הושק לפני כשלושה חודשים, ונבחן בארצות הברית

מאיר אורבך 10:3905.05.19

מנכ"ל אובר, דארה קוסרשאהי, הודיע בחשבון הטוויטר שלו על הרחבת שירותיה בבירה הבריטית, תוך הישענות על ממשק התוכנה של מוביט הישראלית. השת"פ בין השתיים החל לפני כשלושה חודשים ויאפשר למשתמשים לקבל מידע על נתיבי הגעה פוטנציאליים ליעדיהם דרך תחבורה ציבורית כאוטובוסים ורכבות. עד כה, הציגה אובר רק אפשרויות הגעה ע"ב תחבורה שיתופית.

 

 

לונדון היא העיר השנייה בה מופעל שירות אספקת מידע על תחבורה ציבורית באפליקציה של אובר, לאחר שבתחילת השנה הופעל לראשונה בדנבר שבקולורדו, ארה"ב.

 

מונית אובר בלונדון מונית אובר בלונדון צילום: Uber

 

מוביט מפעילה את מסד הנתונים הגדול בעולם לניווט בתחבורה ציבורית, שכולל פרטי יותר מ-7,000 חברות תחבורה שמפעילות קווים רבים. יש לה יותר מ-430 מיליון משתמשים פעילים, והיא זמינה ביותר מ-2,800 ערים ב-90 מדינות.

 

 

 

מייסד ומנכ"ל Moovit, ניר ארז, מסר: "החזון שלנו הוא לפשט את הניידות העירונית בכל רחבי העולם, כאשר מוביט לוקחת חלק בכל נסיעה עירונית. אנחנו גאים בשיתוף הפעולה עם אובר ובהרחבתו ללונדון ומשוכנעים כי שיתוף הפעולה יתרחב לערים נוספות ובמהרה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x