$
הייטק והון סיכון

חברת Bizzabo גייסה 27 מיליון דולר

החברה פיתחה פלטפורמה לארגון, ניהול ושיווק של כנסים עסקיים, שמסוגלת להפיק מהם תובנות עבור מארגנים ונותני חסות. את סבב הגיוס הובילו הקרנות ויולה צמיחה ו-Next47 של סימנס

מאיר אורבך 13:3117.04.19
חברת ביזאבו (Bizzabo), מפעילת פלטפורמת ענן לניהול ושיווק של כנסים ואירועים עסקיים, גייסה 27 מיליון דולר בסבב רביעי בהובלת קרן Viola Growth וקרן ההשקעות Next47 של תאגיד סימנס. בסבב השתתפו משקיעי החברה, ביניהם קרן Pilot Growth שהובילו את סבב הגיוס הקודם. הסבב הנוכחי מביא את החברה לסך גיוס של 56 מיליון דולר. בעקבות הסבב, יצטרפו לדירקטוריון החברה רפי כרמלי וערן ווסמן, שותפים בקרן Viola Growth ומתיו כהן, שותף ב-Next47.

 

 

ביזאבו הוקמה ב-2012 בידי בועז כץ, אלון אלרואי וערן בן-שושן, והיא מעסיקה יותר מ-120 עובדים במשרדיה בניו יורק ובת"א. יזמי החברה החלו את דרכם במסגרת תכנית Zell ליזמות במרכז הבינתחומי. ביזאבו שמאחדת תחת קורת גג אחת כלים ליצירה של אתרי אירועים עסקיים, ניהול מערכת רישום משתתפים, בניית קהילות נטוורקינג ויכולות אנליזה מתקדמות, שמייצרות תובנות עסקיות למשתתפים, מארגנים ונותני חסות.

 

 

מייסדי החברה בועז כץ, ערן בן-שושן ואלון אלרואי מייסדי החברה בועז כץ, ערן בן-שושן ואלון אלרואי

 

 

לפי נתוני החברה, בכל יום מתקיימים כ-8,000 אירועים עסקיים מסביב לעולם, ועל פי Frost & Sullivan, בשנה ממוצעת משקיעות חברות יותר מ-500 מיליארד דולר באירועים וכנסים. בין מאות לקוחות החברה נמנות חברות כאדובי, אלקטרוניק ארטס, Hubspot, בנק אוף אירלנד ועוד. לפי ביזאבו, הכנסותיה השנתיות הוכפלו בשנה האחרונה בהשוואה לשנה קודם לכן.

 

״חברות רבות מבינות שבעולם כה דיגיטלי, אינטראקציות פנים מול פנים באירועים נהיות משמעותיות מאי פעם והן הכלי הטוב ביותר לשיווק, קידום מכירות, ובניית מערכות יחסים עם לקוחות", מסר בן-שושן, מנכ"ל החברה. "אנו רואים עלייה חדה משנה לשנה בכמות האירועים העולמית ובהתאמה בביקוש למוצר שלנו. לצד העלייה בכמות האירועים בעולם, המורכבות הנדרשת לתכנן, לנהל, לשווק ולמדוד את התוצאות העסקיות, נהיית יותר ויותר מאתגרת. הפתרון הכולל של ביזאבו מאפשר ללקוחותינו לייצר חוויית אירועים יותר פרסונאלית ויותר משמעותית״. 

 

״אירועים מקצועיים הפכו למנוע צמיחה אסטרטגי של חברות בעידן המודרני" מסר רפי כרמלי, שותף בקרן Viola Growth. "חברות מבינות שבכדי להבטיח את הצלחתם של אירועים מקצועיים ואת היכולת למקסם את הפוטנציאל השיווקי הטמון בהם, הן זקוקות לפתרון טכנולוגי שמבוסס על גישה אשר מבטיחה לא רק חוויה איכותית אלא גם תורמת להשגת היעדים השיווקיים והעסקיים. לאחר שבחנו את הפתרונות הקיימים בשוק אנו מאמינים שרמת החדשנות שמציעה ביזאבו יחד עם צוות ההנהלה החזק יאפשרו לה להיות מובילת קטגוריה והסיבוב הנוכחי יעניק לה את הכלים לעשות זאת".

 

 

 

מתיו כהן, שותף ב-Next47 הוסיף: "העתיד של תחום הכנסים הוא בהתבססות על ביג דאטה במטרה להגדיל את כמות המשתתפים באירועים ויצירת חוויה פרסונלית באירועים עצמם, תוך מעקב מדויק אחרי הצלחת האירועים במונחי החזר השקעה. אין פלטפורמה טובה לכך מזו של ביזאבו".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x