$
אפליקציות

תוקנה התקלה העולמית בפייסבוק, ווטסאפ ואינסטגרם

גולשים ברחבי העולם התלוננו במשך כשלוש שעות על קשיים בשליחת הודעות ופרסום תגובות, ובפיד שאינו מתעדכן באפליקציית הרשת החברתית ובאתר שלה. במקביל, הופיעו דיווחים גם על ליקויים בתפקוד אינסטגרם ו-ווטסאפ ובקשיי קבלת הודעות ופרסום תוכן

שירות כלכליסט 16:0414.04.19

הסתיימה התקלה עולמית בפייסבוק: החל מהשעה 13:15 החלו להופיע תלונות גולשים ברשת החברתית, על כך שאתר החברה והאפליקציה שלה לא מציגים פיד מעודכן, ולא מאפשרים פרסום פוסטים ותגובה אליהם.

 

 

בכמה מקרים התלוננו גולשים גם על ליקויים באינסטגרם ואף בווטסאפ, אם כי שיעור התלונות על שירותים אלה נמוך יותר. במקרים אלה, לא מצליחים הגולשים לפרסם תמונות ולקבל הודעות.

 

סליחה, תקלה. פייסבוק סליחה, תקלה. פייסבוק צילום: שאטרסטוק

 

 

לפי אתר Downdetector, שמנטר תקינות שירותים מקוונים שונים, הגיעו רוב הדיווחים מצפון ומרכז אירופה ומארצות הברית. הליקויים הופיעו גם בישראל, ומשתמשים פנו לכלכליסט ודיווחו על הקשיים האמורים. בשלב זה לא ידוע מה מקור התקלה. בחלק מהמקרים, התנתקו חשבונות ווטסאפ בדפדפן מהרשת, אך לאחר כניסה מחדש שבה הפלטפורמה לפעול כשורה.

 

 

 

פייסבוק טרם התייחסה לתקלה העולמית בחשבונותיה המקוונים. התקלה הנרחבת הקודמת ברשת החברתית ארעה באמצע החודש שעבר. הליקוי תוקן לאחר כשלוש שעות, כשלא ברור מה גרם לו.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x