$
חדשות טכנולוגיה

כיבוש זוחל: שירות אפל סטרימינג עקף את ספוטיפיי בארה"ב

לפי וול סטריט ג'ורנל, לשירות המוזיקה של אפל יש 28 מיליון מנויים בתשלום, לעומת 26 מיליון מנויים בלבד לחברה השבדית. הוא גם עוקף את ספוטיפיי בקצב הגידול החודשי

עומר כביר 10:1206.04.19
כיבוש זוחל: שירות אפל סטרימינג עקף את ספוטיפיי במספר המנויים המשלמים בארה"ב – כך אומרים מקורות בעלי ידע בנושא לוול סטריט ג'ורנל.

 

 

 

לדברי המקורות, נכון להיום יש לשירות המוזיקה של אפל 28 מיליון מנויים בתשלום בארה"ב, לעומת 26 מיליון מנויים בלבד לספוטיפיי השבדית. בנוסף, קצב הגידול של אפל מיוזיק גדול יותר ועומד על בין 2.6% ל-3% בחודש, לעומת 1.5% עד 2% בחודש לספוטיפיי.

 

 

 

למרות המהפך במספר המנויים המשלמים, מספר המנויים הכולל בארה"ב של ספוטיפיי, שבניגוד לאפל מציעה גם מסלול חינמי נתמך פרסומות, הוא עדיין גדול יותר. לספוטיפיי יש גם יותר מנויים משלמים גלובלית – 96 מיליון לעומת 50 מיליון לאפל מיוזיק. לספוטיפיי יש עוד 111 מיליון מנויים במסלול החינמי.

 

ואולם, גם מצב זה עתיד להשתנות: קצב הגידול הגלובלי של אפל עומד על בין 2.4% ל-2.8%, לעומת 2% עד 2.3% לספוטיפיי, והפער בשווקים מחוץ לארה"ב מצטמצם, במיוחד במדינות דוברות אנגלית שבהן חנות המוזיקה אייטיונז זכתה בעבר לפופולריות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x