$
הייטק והון סיכון

חברת Applicaster גייסה 20 מיליון דולר

החברה מפעילה פלטפורמה לבניית ותפעול אפליקציות להפצת תוכן עבור חברות מדיה למיניהן; את סבב הגיוס הובילו הקרנות ויולה צמיחה ו-83North והשתתפו בו משקיעים קיימים כפיטנגו וסבן ונצ'רס

מאיר אורבך 15:0026.03.19

חברת אפליקאסטר (Applicaster), שפיתחה פלטפורמה לבניית אפליקציות להפצת תוכן עבור חברות מדיה, גייסה 20 מיליון דולר בהובלת קרן ויולה צמיחה יחד עם 83North ושותפים קודמים בחברה - פיטנגו, סבן ונצ'רס ו-Planven investments.

 

 

הגיוס ישמש את החברה להרחבת פעילותה הגלובלית של ולהמשך שיפור המוצר; אפליקאסטר נוסדה ב-2011 ומעסיקה 100 עובדים, 40 מהם בישראל והשאר בניו יורק, לונדון, מיאמי, וסן חוזה. בעקבות הגיוס תגדיל החברה את כח האדם בישראל בכ-20% בעיקר בתפקידי מכירות, מוצר ופיתוח.

 

הפיתוח של החברה: כלים לקידום מותגים בפלטפורמות דיגיטל שונות הפיתוח של החברה: כלים לקידום מותגים בפלטפורמות דיגיטל שונות צילום מסך: applicaster

 

 

"בשנה האחרונה חווינו צמיחה משמעותית", מסר יונתן לאור, מנכ"ל אפליקאסטר. "ככל שאנשים ממשיכים לצרוך תוכן בדרכים שונות - בין אם זה בטלוויזיה, במובייל או בכל אמצעי אחר - מותגים יהיו חייבים לאמץ פתרונות חדשניים שיאפשרו להם להשאר רלוונטיים ולהמשיך להתרחב לקהלים חדשים. המחויבות שלנו היא לאפשר להם להגשים את היעדים הללו".

 

"הדרך שבה אנו צורכים מדיה משתנה מדי יום ולכן על יצרני התוכן להמשיך ולשפר את יכולותיהם על מנת להבטיח שהם פוגשים את קהל היעד בערוצים ובזמן הרלוונטיים" הוסיף ערן וסטמן, שותף בוויולה צמיחה, אשר יצטרף לדירקטוריון החברה. "אפליקאסטר מאפשרת לגופי המדיה לעשות זאת באופן מהיר, על גבי פלטפורמה אוטונומית ועם גמישות רבה לגבי סל הכלים. אני מאמין שהקטגוריה שבה פועלת אפליקאסטר תמשיך לצמוח וכי לאפליקאסטר יש את היתרון אשר יאפשר לה להישג מובילות בשוק זה".

 

אפליקאסטר השיקה לאחרונה את Zapp, פלטפורמת תוכנה כשירות (SaaS) לניהול אפליקציות ובה כלים להפעלה ותחזוקה של תוכן לצרכן ע"ג טלפונים, טאבלטים וטלוויזיות חכמות. 

 

 

 

במקביל לסיבוב הגיוס, חשפה אפליקאסטר מינויים בהנהלתה: ג'ים בנט, לשעבר בכיר בנוקיה ובאדובי, שמונה לסגן נשיא למכירות ויהיה אחראי על הרחבת בסיס הלקוחות של החברה בצפון אמריקה; ומארק קוקס, בעבר Corporate marketing בחברת Ooyala שמונה לסמנכ"ל שיווק.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x