שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אפליקציות

בפיתוח: יצירה ושיתוף של אירועים בתוך גוגל Maps

החברה מוסיפה רובד חברתי לאפליקציית הניווט הפופולרית שלה, שתאפשר להקים אירועים, להזמין אליהם אנשים ולהפיץ ברשת; מדובר במתחרה לתכונת ה-Events של פייסבוק, שתהיה נוחה ממנה ותקרוץ למשתמשים שמנסים להתרחק מהרשת החברתית

רפאל קאהאן 16:4325.03.19

גוגל Maps הופכת לחברתית: אפליקציית הניווט הפופולרית תקבל יכולת ליצור ולשתף אירועים, ולקבל הנחיות ניווט אליהם. התכונה זוהתה בידי אתר Android Police והיא נמצאת בשלבי פיתוח, אם כי החלה להיבחן בקרב מספר לא ידוע של משתמשים. גוגל חשפה את התכונה בטעות, דרך אחד מעמודי התמיכה שלה.

 

 

הממשק פשוט ונוח: משתמשים יוכלו לפתוח חלונית Contribute וליצור אירוע או פגישה, להוסיף תמונות, תיאור כללי וקישורים חיצוניים - ואז לשתף אותו דרך האפליקציה.

 

אירועים בגוגל Maps אירועים בגוגל Maps צילום: androidpolice

 

 

בשלב זה, לא זמין היכולת הזו בישראל, ומשתמשים שיכולים להתנסות בה כבר הספיקו להתלונן על קשיים וליקויים. למשל, לפעמים חולפת שעה מפתיחת אירוע ועד להופעתו במפה.

 

 

 

מדובר בפיתוח לא שגרתי עבור גוגל, שמתחרה בתכונת האירועים של פייסבוק. בהתחשב בכך שלא מעט משתמשים - בעיקר צעירים - מעדיפים להימנע מהרשת החברתית ולנהל את התקשורת שלהם בווטסאפ, יתכן שתהפוך התכונה לפיתרון פופולרי בקרבם. בנוסף, כלי האירועים מובנה ביישום המפות של גוגל, שהוא קל לשיתוף והטמעה באתרים ומיילים ולא מצריך כניסה לאפליקציה חיצונית כמו כלי האירועים של פייסבוק.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x