$
הייטק והון סיכון

חברת אבטחת המידע CyberX גייסה 18 מיליון דולר בהובלת קוואלקום

החברה פיתחה פלטפורמה לאבטחה של מערכות אינטרנט הדברים במערכי ייצור ותעשייה. יש לה לקוחות בתחומי האנרגיה, המים, הכימיקלים ועוד. עד כה, גייסה CyberX כ-30 מיליון דולר ממשקיעיה

מאיר אורבך 13:0925.03.19

חברת CyberX הישראלית גייסה 18 מיליון דולר בהובלת קוואלקום ונצ'רס, זרוע ההשקעות של ענקית השבבים בשיתוף קרן ההשקעות Inven Capital. החברה הוקמה ב-2013 בידי ניר גילר ועומר שניידר, וגייסה עד כה 30 מיליון דולר ממשקיעים כ-NVP, גלילות קפיטל,Flint ,OurCrowd ועוד.

 

מדובר בהשקעה שנייה בארץ תוך פחות מחודשיים שמובילה זרוע ההשקעות הישראלית של קוואלקום; רק בחודש שעבר נודע כי השקיעה בחברת CoreTigo.

 

 

עומר שניידר וניר גילר עומר שניידר וניר גילר

 

 

CyberX מפתחת כלי אבטחה ליישומי אינטרנט הדברים בתחומי תעשייה, שמספקים התראות מהירות על מתקפות סייבר ותקלות תפעול - מה שמאפשר למנוע ולקצר השבתות. לחברה לקוחות גלובליים בתחומים כאנרגיה, מים, פארמה, כימיקלים, גז, ייצור ועוד.

 

בועז פאר, דירקטור בקוואלקום ונצ'רס ישראל, מסר: "CyberX היא חברת טכנולוגיה ייחודית המציעה את הפתרון המתקדם בעולמות התעשייה וה-IoT. המייסדים שלה, בוגרי יחידת הגנת הסייבר בצה"ל, בעלי רקורד מוכח ואנו מאמינים שהצוות והטכנולוגיה יאפשרו לה להמשיך לצמוח באופן משמעותי בשוק פתרונות האבטחה לעולם התעשייתי".

 

 

 

עומר שניידר, מנכ"ל ומייסד שותף של CyberX, מסר: "ההשקעה בנו מהווה לא רק גיבוי משמעותי וולידציה של צרכי השוק במוצרים של CyberX, אלא גם מביעה אמון ביכולותיה של החברה לספק את הצרכים הללו באופן מיטבי ללקוחות ברחבי העולם".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x