$
חדשות טכנולוגיה

מנכ"ל גט: הפסדנו 3.5 מיליון בדצמבר האחרון, נעבור תוך שנה לרווח של מיליון

דייב וייסר סיפר לפייננשל טיימס על תוכניות ההנפקה וההתרחבות של חברת שיתוף הנסיעות. לדבריו, הגיוס האחרון של החברה בוצע לפי שווי של 1.4 מיליארד דולר, והחברה תגיע לאיזון גם בשווקים החלשים שלה

מאיר אורבך 16:5218.03.19

גט הכריזה לאחרונה במספר דרכים על תוכניותיה להגיע לרווחיות עד סוף השנה, ובמקביל לבדוק אפשרויות לשינויים מבניים ואחרים, כמכירת פעילויות והנפקה בארץ או בלונדון. בראיון שנתן דייב וייסר, מנכ"ל ומייסד החברה, לפייננשל טיימס, מסר שהחברה הפסידה בדצמבר האחרון 3.5 מיליון דולר, אך צפויה להציג רווח של מיליון דולר בדצמבר השנה.

 

 

הפעילות האירופית של החברה - קרי לונדון ורוסיה - הפסידו 2.4 מיליון דולר, אבל החברה מצפה לרווחיות משמעותית שם בסוף השנה, לדברי וייסר. "הרווחיות תגיע בדצמבר אבל האיזון יגיע עוד לפני כן", אמר.

 

דייב וייסר, מנכ"ל גט דייב וייסר, מנכ"ל גט צילום: Dan Taylor

 

 

"גייסנו בקיץ האחרון 130 מיליון דולר מבעלי המניות שלנו, וסך הגיוסים שלנו עומד על 700 מיליון דולר", הוסיף. בראיון עלתה כוונת החברה להנפיק בסוף השנה, כדי ליהנות מהרוח הגבית שיש כיום להנפקות של חברות ההסעות בבורסות השונות בעולם. לפי הדיווח, הגיוס בוצע לפי שווי כ-1.4 מיליארד דולר.

 

 

בראיון סיפר וייסר שהחברה מתמקדת בפעילות מול כ-20 אלף לקוחות עסקיים והמכירות של גט ללקוחות אלה מהוות מחצית מהכנסותיה. החברה מתכוונת להשתמש בכספי ההנפקה להשקיע בפעילויות הקיימות שלה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x