$
מכשירים ומדריכים

דיווח: הסמארטפון המתקפל של שיאומי צפוי לעלות כמחצית ממתחריו

הטלפון, שצפוי להיקרא Mi Fold או Mi Flex, יכלול שיטת קיפול ייחודית שתהפוך אותו לפונקציונלי ביותר, אך גם תכלול יותר חלקים נעים - מה שעלול לגרור בלאי מוגבר. שיאומי תמכור אותו בכ-1,000 דולר, בעוד מתחריו עולים בין 1,900 ל-2,300

רפאל קאהאן 11:0018.03.19

שיאומי צפויה למכור את הסמארטפון ההיברידי המתקפל שלה בכמחצית ממחירם של מתחריו הגדולים - הגלקסי Fold של סמסונג שעולה 1,900 דולר והמייט X של וואווי שעולה 2,300 דולר; כך נכתב באתר Antutu, חברה מובילה בתחום אפליקציות מבחני הביצועים לסמארטפונים, שלה קשרים ענפים בשוק המובייל הסיני.

 

 

לפי הדיווח, יעלה המכשיר 1,000 דולר בסין, 1,087 דולר בהודו וכ-1,000 דולר באירופה ויושק בין אפריל ליוני. שיאומי טרם הגיבה לדברי חברת Antutu.

 

 

המכשיר המתקפל של שיאומי המכשיר המתקפל של שיאומי צילום: Xiaomi

 

 

גורמים במערכי הייצור הסיניים מסרו ל-Antutu שהמחיר הזה הושג ע"י שימוש במסכים זולים יותר, מתוצרת Visionox, חברה סינית שמייצרת תצוגות שונות וכבר הדגימה מסכים גמישים. ואולם, לא ידוע האם יספקו מסכיה רזולוציה, בהירות וניגודיות כשל מסכי וואווי וסמסונג.

 

הטלפון של שיאומי ייקרא Mi Fold או Mi Flex, ויקבל מסך בתצורה ייחודית: שני צירים כפולים, שיאפשרו לקפל את התצוגה על גב הטלפון, ולפרוש אותה למבנה טאבלט מרובע בעת הצורך. זאת, בעוד סמארטפונים היברידיים אחרים זכו בציר אחד, שמקפל את המסך באמצעו. התצורה של שיאומי פונקציונלית יותר ותאפשר לפתוח רק חלק מהמסך כשצריך, אבל היא תדרוש יותר חלקים נעים, מה שיכביד על המנגנון ויגרור יותר בלאי. בנוסף, המסך יהיה מקופל על גב הטלפון, כך שכל נפילה תסכן אותו ויהיה זה טלפון עדין ממתחריו.

 

 

יותר ויותר חברות נכנסות לתחום הסמארטפונים ההיברידיים, וצפויות להציג מכשירים בהמשך השנה. אחת הבולטות היא מוטורולה שבבעלות לנובו, אשר מתעתדת להציג טלפון חדש בסדרת RAZR האיקונית, שיהיה פשוט סמארטפון בעל מסך בגודל סטנדרטי שמתקפל באמצעו, מקום להיפרש לטאבלט.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x