$
הייטק והון סיכון

חברת hibob גייסה 20 מיליון דולר

החברה מפעילה פלטפורמה לניהול משאבי אנוש תוך התמקדות בחווית המשתמש של העובדים והמנהלים והצרכים האישיים שלהם; את הסבב הובילו הקרנות בסמר, באטרי, ופידילטי, והצטרפה אליו קרן ההשקעות של Sumitomo היפנית

מאיר אורבך 16:1813.03.19

חברת היי-בוב (hibob) גייסה 20 מיליון דולר בגיוס המשך לסבב  A. הובילו אותו המשקיעים הקיימים שלה, הקרנות בסמר, באטרי, ופידילטי אליהם הצטרפה קרן ההשקעות של התאגיד היפאני סומיטומו (Sumitomo), והוא מביא את סך כל ההשקעות בחברה ל-45 מיליון דולר.

 

 

החברה נוסדה בסוף 2015 ומפעילה פלטפורמה שמספקת פתרון משאבי אנוש לחברות בצמיחה. היי-בוב החלה את פעילותה בשוק הבריטי לפני כשנתיים, והיא צומחת ופעילה כרגע בכל אירופה ובארה״ב ומשרתת יותר מ-400 לקוחות, ביניהם כ-15% מחברות ההייטק בישראל שמעסיקות יותר מ-50 עובדים. החברה מעסיקה 130 עובדים בתל אביב, לונדון וניו יורק.

 

רוני זהבי, מנכ"ל ומייסד החברה רוני זהבי, מנכ"ל ומייסד החברה צילום: עמית שעל

 

 

בשיחה עם כלכליסט סיפר מנכ"ל ומייסד החברה רוני זהבי שהייבוב בחרה לגייס את הכספים רק ממשקיעיה, שמאוד מאמינים בה ורוצים לשמור על חלקם. "הגיוס החדש הוא בגודל המתאים לנו כרגע ולמרות שיכולנו לגייס יותר, בחרנו שלא", אמר. "ההשקעה הנוכחית תתמוך בשלב הבא של הצמיחה המהירה שלנו ותסייע להיי-בוב לבסס את עצמה כפלטפורמה HR לחברות בינוניות וגדולות, להאיץ את הנוכחות האמריקאית שלה, להתרחב למדינות נוספות ברחבי אירופה כמו גם, להמשיך לגייס כישרונות טכנולוגיים לשורות הארגון".

 

 

 

״השוק שאנחנו פועלים בו הוא שוק עצום בגודלו וחלק לא קטן מהלקוחות בו, בעיקר החברות הצומחות, אינם משורתים דיים״, הוסיף זהבי. ״כמנהלים ותיקים בתחום, לפני יותר משלוש שנים זיהינו כי עולם העבודה משתנה. שינויים אלו הביאו אותנו לבנות את 'בוב' פלטפורמת ה-HR ששמה דגש על חווית המשתמש של עובדים ומנהלים, מחברת בין עולמות תוכן משותפים ותחביבים בין העובדים, מנגישה את כלי הניהול שלה כגון הצעות עבודה, בקשות לחופשה, תשלומי שכר והטבות, סקרים, הערכת ביצועים. ובעיקר עוזרת לארגונים להבין כי אנשים בעולם המודרני הם יותר מאשר רק מספרים".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x