חדשות טכנולוגיה

מנכ"ל GETT לעובדים: "רוצים להיות ערוכים להנפקה כבר בסוף 2019"

דייב וייסר שלח מכתב לעובדי החברה בו הוא מביע גם תקווה שהחברה תגיע לרווחיות EBITDA עד לחודש אוקטובר השנה, בכל המדינות בהן היא פועלת; "דירקטוריון החברה נתן לנו אור ירוק לבחון אפשרות של הנפקה. הכל תלוי ביכולת שלנו לעמוד ביעדים שהצבנו לעצמנו השנה"

מאיר אורבך 14:5006.03.19

דייב וייסר, מנכ"ל ומייסד אפליקציית ההסעות גט, שלח מכתב לעובדי החברה בו הוא מביע תקווה שהחברה תגיע לרווחיות EBITDA עד לחודש אוקטובר השנה, בכל המדינות בהן היא פועלת.

 

 

דייב וייסר, מייסד ומנכ"ל GETT דייב וייסר, מייסד ומנכ"ל GETT צילום: אייל יצהר

 

במכתב מציין וייסר שמרבית המתחרות של החברה מראות גידול בהפסדים בשלוש השנים האחרונות; בניגוד אליהן, גט מתקדמת הן בהיקף הכנסותיה והן "במסע שלה לרווחיות".

 

"ההגעה לרווחיות לצד המיקוד שלנו בעבודה מול עסקים, מחזקים את הבידול שלנו בעיני משקיעים ופותחים לנו אפשרות להנפקה כבר ב-2019", כתב וייסר, והוסיף כי "דירקטוריון החברה אף נתן לנו אור ירוק לבחון את האפשרות של הנפקה. אנחנו פוסעים בדרך ייחודית: חברת נסיעות שיתופיות רווחית המציעה שירות מצויין לחברות הטובות בעולם".

 

וייסר הסביר לעובדים כי "באספקט הדיווח הפיננסי החברה כבר מוכנה לצאת להנפקה, והתחלנו לדבר עם היועצים הפיננסים שלנו על הנושא. לנוכח העובדה שהנפקה תלויה בגורמי פנים וחוץ, אנחנו רוצים להיות ערוכים לזה כבר ברבעון הרביעי של 2019 - והכל תלוי ביכולת שלנו לעמוד ביעדים שהצבנו לעצמנו השנה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x