$
חדשות טכנולוגיה

פרסום ראשון

חברת Adobe תסגור את מרכז הפיתוח בישראל, העובדים יפוטרו

ענקית הטכנולוגיה האמריקאית הודיעה כי המרכז ייסגר עד סוף אוקטובר השנה והפעילות תעבור לארה"ב. מנהל המרכז: "מדובר בצעד שהוא חלק מאסטרטגיה הגלובלית של אדובי של מיקוד בתחומי הפעילות"

מאיר אורבך 17:5805.03.19

ענקית הטכנולוגיה האמריקאית אדובי (Adobe) סוגרת את מרכז הפיתוח בישראל ומפטרת את 25 עובדיו, כך נודע לכלכליסט. החברה הודיעה לעובדים שהמרכז יפעל עד סוף אוקטובר השנה, ואז ייסגר והפעילויות שבו יבוצעו ממרכזים בחו"ל. המרכז של אדובי בישראל הוא חלק מהרכישה שביצעה החברה אשתקד של חברת התוכנה השיווקית מרקטו תמורת 4.75 מיליארד דולר.

 

מרקטו נכנסה לראשונה בישראל בשנת 2013 כאשר רכשה את חברת הסטארט-אפ אינסייטרה בכ-30 מיליון דולר. על בסיס רכישה זו הקימה החברה בישראל מרכז פיתוח שאותו ניהל יוחאי גולן.

 

 צילום: Neurogadget

 

 

 

 אינסייטרה פיתחה מערכת שיווק אוטומטית בזמן אמת לארגונים המתמקדת בלקוחות פוטנציאלים המגיעים לאתרי האינטרנט של

לקוחותיה ומעודדת אותם לבצע עסקה על ידי התאמת החומרים השיווקיים באתר לפרופיל העסקי שלהם, הכולל בין השאר מאפיינים אישיים, מיקום גיאוגרפי והתעשייה הרלוונטית.

 

בתגובה לפניית "כלכליסט" אמר יוחאי גולן: "בהמשך לאסטרטגיה הגלובלית של חברת אדובי על מקומות עבודה ומיקוד בתחומי הפעילות, החליטה החברה לסגור את משרדיה של החברה בתל אביב ולהעביר את כל הפעילות של החברה לארה"ב עד 31 לאוקטובר 2019. אנחנו מחוייבים לתמוך בלקוחות החברה והשותפים שלנו בעת המעבר".

 

זו אינה הפעם הראשונה שבה אדובי סגרה את מרכז הפיתוח שלה בישראל. כבר ב-2011 סגרה החברה מרכז שהיא החזיקה בארץ וגם הוא הוקם על בסיס חברה שאותה רכשה, חברת מרקדו.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x