שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות טכנולוגיה

מנכ"ל אפל למשקיעים: המוצרים העתידיים שלנו "יטריפו אתכם"

בפגישה השנתית עם משקיעים אמר טים קוק כי מעולם לא היה "אופטימי יותר" לגבי מצבה של החברה והכיוון שאליו היא הולכת. לדבריו, יש "מפת דרכים ארוכה ונהדרת" של מוצרים הקשורים לאפל ווטש ול-AirPods

שירות כלכליסט 15:5702.03.19
מנכ"ל אפל טים קוק טוען כי מעולם לא היה "אופטימי יותר" לגבי מצבה של החברה והכיוון שאליו היא הולכת. בשיחה עם משקיעים בפגישה השנתית של החברה, קוק הסביר כי יצרנית האייפון "זורעת את הזרעים" ומתכוונת "להמר" על מוצרים עתידיים ש"יטריפו אתכם".

 

קוק המשיך והדגיש כי החברה עדיין צפויה להכפיל את ההכנסות שלה משירותים ב-2020 מקרוב ל-25 מיליארד דולר ב-2016. לדבריו, יש "מפת דרכים ארוכה ונהדרת" של מוצרים הקשורים לאפל ווטש ול-AirPods. מדבריו עולה כי מאפיינים נוספים הקשורים לבריאות יתווספו לשעון החכם.

מה דעתך על מניית APPLE:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

המשקיעים מחכים שאפל תשיק את הדבר הגדול הבא, זאת מכיוון שהביקוש למוצר הנמכר ביותר שלה – האייפון – בהאטה, דבר שגרם לכך שהחברה דיווחה על ירידה במכירות ברבעון הרביעי, לראשונה מאז 2001.

מנכ"ל אפל טים קוק מנכ"ל אפל טים קוק איור: אי פי איי

 

קוק ציין בעבר מספר פעמים כי מציאות רבודה היא הטכנולוגיה שלדעתו תהווה נקודת מפנה, ובאפל עובדים על משקפי AR. בינתיים החברה מתמקדת בצמיחת חטיבת השירותים שלה והעלאת המכירות של מכשירים אחרים כמו השעון החכם. קוק ציין גם כי אפל רכשה 18 חברות ב-2018 ומחפשת כל העת אחר רכישות נוספות.

 

קוק ענה גם על שאלות המשקיעים. במה שנראה כהתקפה על פייסבוק, העביר ביקורת על חברות הבונות פרופילי מידע של המשתמשים שלהן, והדגיש כי אפל מעודדת רגולציה נגד התנהלות מסוג זה.

 

בהמשך הפגישה השנתית, בעלי המניות דחו הצעה לחשוף את הדעות הפוליטיות של חברי הדירקטוריון. כמו כן, הדירקטוריון המורכב מקוק, סגן נשיא ארה"ב לשעבר אל גור ומנכ"ל דיסני בוב איגר, נבחר מחדש.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x