$
הייטק והון סיכון

חברת JFrog רוכשת את חברת Shippable האמריקאית

סכום העסקה ופרטיה טרם נחשפו; החברה, שפיתחה פלטפורמה לאוטומציית עדכוני תוכנה, קונה עוד סטארט-אפ שפעיל בתחום. ג'ייפרוג גייסה עד כה 230 מיליון דולר ומשרתת אלפי לקוחות, ביניהם גוגל, פייסבוק ואמזון

מאיר אורבך 16:4521.02.19

חברת הסטארט-אפ הישראלית ג'ייפרוג (JFrog), שמפתחת כלים לאוטומציית עדכוני תוכנה, רוכשת את חברת הסטארט-אפ האמריקאית שיפאבל (Shippable). לפי נתוני Crunchbase, גייסה הנרכשת כ-10 מיליון דולר והיא מעסיקה כ-25 עובדים. סכום הרכישה ותנאיה לא נחשפו.

 

 

לג'ייפרוג כ-400 עובדים, שרובם (כ-220) מועסקים בישראל, ובשנה הקרובה מתכננת החברה לגייס מאה נוספים בארץ. בשנה האחרונה פתחה משרד ראשון ביפן ודיווחה על צמיחה של יותר מ-40% במניין הלקוחות. בשנה שעברה השלימה החברה גיוס של 165 מיליון דולר, שהעלה את סך גיוסיה ל-230 מיליון.

 

מייסדי ג'ייפרוג - שלומי בן חיים, יואב לנדמן ופרד סימון מייסדי ג'ייפרוג - שלומי בן חיים, יואב לנדמן ופרד סימון צילום: יחצ

 

 

בשנה האחרונה החברה פתחה את משרדה הראשון ביפן ולדבריה חוותה גדילה של יותר מ-40% במספר לקוחותיה. בשנה שעברה השלימה החברה סבב גיוס של 165 מיליון דולר. עד היום JFrog גייסה סכום כולל של 230 מיליון דולר. לקוחותיה נמנות גוגל, פייסבוק, אמזון, נטפליקס, אובר, ספוטיפיי ועוד.

  

ג'ייפרוג פיתחה פלטפורמה לעדכוני תוכנה שזורמים באופן שוטף מהמפתח למשתמש, ואילו המוצר של שיפאבל - כלי אטומציה ואינטגרציה לתחום זה - ישתלב בה כדי לשפר את שליטת הלקוחות על התוכנה שהם מריצים ועל שלבי יצירתה. בספטמבר האחרון רכשה ג'ייפרוג את חברת Trainologic הישראלית, שמפתחת פתרונות פיתוח, ייעוץ והדרכה בעולם התוכנה. לפני כן רכשה את CloudMunch האמריקאית-הודית שפיתחה מערכת ניתוח מידע ובינה עסקית עבור תחום משאבי הפיתוח (DevOps).

 

 

 

״אנחנו נרגשים מאוד לקבל את פניהם של שיפאבל בג'ייפרוג ומצפים בקוצר רוח לתעל את מומחיותם ואת מוצריהם לטובת יצירת פיתרון חדשני וייחודי מסוגו בשוק לקוחותינו״, מסר שלומי בן חיים, מנכ״ל ומייסד משותף ב-JFrog. "מציאות ה-DevOps דורשת כיום יותר מתמיד תוצרים מהירים, פשוטים ואיכותיים, באוטומציה מלאה לחלוטין".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x