שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

PerimeterX משלימה סבב C בהיקף 43 מיליון דולר

חברת הסייבר הישראלית פיתחה פלטפורמה להגנה מפני בוטים. הגיוס הנוכחי מיועד להרחבת סל המוצרים. את הסבב הובילה SVP בשיתוף משקיעים מסבבים קודמים

הגר רבט 16:2411.02.19
חברת הסייבר פרימטראיקס (PerimeterX) הודיעה היום (ב') על השלמת סבב C בסך 43 מיליון דולר. את הסבב הובילה Scale Venture Partners (SVP), והשתתפו בו המשקיעים הקודמים: קיינן פרטנרס (Canaan Partners), ורטקס ונצ'רס ((Vertex Ventures ודאטה קולקטיב (Data Collective (DCVC. לסיבוב הנוכחי הצטרף גם משקיע נוסף: אדמס סטריט פרטנרס (Adams Street Partners). בכך מגיע סך ההון שהושקע בחברה ל-78 מיליון דולר.

PerimeterX פיתחה פלטפורמה להגנה מפני בוטים זדוניים הפתרון של החברה מנתח עשרות מיליארדי אירועי סייבר מידי יום ומונע התקפות מצד בוטים זדוניים שמקורם במדינות בכל רחבי העולם. מלבד התרחבות גלובלית של החברה, הגיוס הנוכחי נועד לסייע לה להרחיב את סל המוצרים מעבר להגנה מפני בוטים ולפתח מוצרי אבטחה נוספים להגנה על נכסים מקוונים בווב ובמובייל. ממשק ה-API של PerimeterX מוטמע על פני מגוון פלטפורמות דיגיטליות של לקוחותיה, אתרי אינטרנט, אפליקציות מובייל, רשתות להעברת תוכן, מנועי eCommerce ועוד.

PerimeterX מפתחת טכנולוגיה להגנה מפני בוטים PerimeterX מפתחת טכנולוגיה להגנה מפני בוטים

 

"הסביבה האינטרנטית מייצרת כל הזמן אתגרים חדשים" מסר מנכ"ל החברה עומרי אילוז, "כמי שמגנים על חברות וארגונים, צריכים להתאים את פתרונות ההגנה שלנו לכל תרחיש". אילוז הוסיף כי החברה רשמה בשנתיים האחרונות צמיחה של כ-3,000%.

 

אריאל צייטלין, שותף בקרן Scale Venture Partners שהצטרף בעקבות הסבב לדירקטוריון החברה מסר: "בעידן הנוכחי יותר ויותר מוצרים, מכשירים וארגונים מתחברים לרשת האינטרנט – בד בבד ישנו גידול אקספוננציאלי בכמות ובסוגי תקיפות אבטחת מידע – בין היתר על ידי בוטים."

 

"רוב ההתקפות היום מתבצעות על ידי בוטים ולא על ידי בני אדם" מסביר ל"כלכליסט" עידו ספרותי CTO ומייסד משותף של PerimeterX, "ההתמקדות שלנו היא בהגנה מפני הונאות אפקטיביות – כאלה שמנצלות אתרים המציעים שירותים פומביים על מנת לגנוב פרטי אשראי או חשבונות משתמשים למשל". ספרותי הסביר כי פרקטיקה מקובלת בתחום הקמעונאות או התיירות למשל היא סריקה של האתר על ידי מתחרים כדי להציע מחירים תחרותיים.

 

אתה מתאר בעצם עולם שבו כולם סורקים את כולם וכולם מנסים למנוע מאחרים לסרוק אותם

"בוודאי, וזה חוקי לגמרי, כולם עושים את זה היום ומדובר בשתי מחלקות שונות באותה חברה. זו פעולה שאולי מפרה את תנאי השימוש באתר אבל לא עוברת על החוק, למעשה היום בתחומים מסוימים יותר מ-50% מהתעבורה באתר זה מתחרים שמבצעים סריקות רציפות".

 

ספרותי הוסיף גם כי: "הסיבה שיצאנו לגיוס גדול כל כך היא התוצאות המעולות שלנו עם לקוחות – הצלחנו להגדיל מכירות ביותר מפי 30; אנחנו מצליחים להחתים לקוחות מהגדולים בעולם. עכשיו כשאנחנו רואים שהמוצר שלנו טוב משל המתחרים ויש לו ביקוש אנחנו רוצים לאפשר צמיחה מואצת וכניסה לשווקים נוספים ומדינות שבהן אנחנו עדיין לא נמצאים. אבל גם לוורטיקלים שאנחנו לא נמצאים בהם כמו בנקאות ותחומים פיננסיים. מעבר לזה אנחנו הולכים גם להרחבת פעילות בפיתוח ובניית מוצרי סייבר נוספים שהם לא בהכרח בוטים. יש לנו היום 140 עובדים בעולם, כמחצית בארץ והשאר בעיקר בארה"ב, אנחנו מתכננים להוסיף כ-100 בשנה הקרובה, חצי בארץ והשאר במקומות נוספים בעולם, באסיה ואירופה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x