שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות טכנולוגיה

הישראלי שגיא בן משה מונה לסגן נשיא תאגידי באינטל העולמית

לצד בן משה, שנחשב למינוי הבכיר ביותר, מונו עוד ארבעה ישראלים לסגני נשיא בחברה. בסך הכל מועסקים באינטל 150 סגני נשיא, מהם 20 ישראלים

הגר רבט 19:1302.02.19

שורה של ישראלים מונו ביום חמישי האחרון לתפקידים בכירים בחברת אינטל העולמית. לתפקיד הבכיר ביותר של סגן נשיא תאגידי (Corporate Vice President) מונה שגיא בן משה, מי שייסד בעבר את החברות אינויז'ון (Invision) ודיג'יסקרין (DGScreen) ושימש גם כסגן נשיא במובילאיי.

 

בן משה התחיל את הקריירה שלו באינטל, אבל עזב את החברה ב-2008 וחזר אליה ב-2012, כאשר אינטל רכשה את אינויז'ון שייסד. הוא ניהל עבור אינטל את צוות ה-RealSense ושימש כסגן נשיא בחברה מאז 2016. 

 

 

נוסף על כך, מינתה אינטל ארבעה ישראלים לתפקיד סגני נשיא בחברה. לאינטל כ-150 סגני נשיא מתוכם יש היום קרוב כ-20 ישראלים. איתי בר כהן מונה לסגן נשיא לענייני תשתיות. בר כהן עובד בחברה 9 שנים, והוא בוגר אוניברסיטת תל אביב.  

שגיא בן משה שמונה לסגן נשיא תאגידי באינטל העולמית שגיא בן משה שמונה לסגן נשיא תאגידי באינטל העולמית צילום: דוברות אינטל

 

 

ליז כהן ירושלמי מונתה לסגנית נשיא במובילאיי. היא שימשה כסגנית נשיא לעניינים משפטים במובילאיי מאז הצטרפה לחברה ב-2014. קובי קשפיצקי מונה לסגן נשיא אחראי ל-Silicon Engineering Group. זיוית כ״ץ-צמרת, מנהלת מפעל אינטל באריזונה, מונתה לסגנית נשיא לנושאי ייצור ותפעול.

 

שורת המינויים הנוכחית מצטרפת למינוי החשוב ביותר עליו הכריזה אינטל בשבוע שעבר - במסגרתו מונה בוב סוואן, מנכ"ל אינטל הזמני, רשמית למנכ"ל קבוע.

 

סוואן (58), במקור סמנכ"ל הכספים בחברה, מונה לתפקיד לאחר שבריאן קרזניץ' עזב את התפקיד בעקבות רומן עם עובדת. האחרון כיהן בתפקיד מאז 2013, ולאחר שעזב ביוני שעבר, פתח דירקטוריון אינטל בחיפוש קדחתני אחר מחליף.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x