$
הייטק והון סיכון

חברת CrediFi השלימה גיוס של 19 מיליון דולר

החברה מפעילה פלטפורמה מקוונת שמספקת מידע ערכי למשקיעים וסוחרים בתחום הנדל"ן המסחרי בארצות הברית. עד כה גייסה קרדיפיי 29 מיליון דולר, והסבב הנוכחי ישמש אותה להרחבת פעילות השיווק שלה

מאיר אורבך 16:0123.01.19
חברת קרדיפיי (CrediFi) הודיעה היום (ד') על סגירת גיוס של 19 מיליון דולר בסבב גיוס B, עם השלמה של 6 מיליון דולר שנוספו ל-13 מיליון שכבר גויסו. ההשקעה תשמש להרחבת פעילותה ולגיוס כ"א, בדגש על הרחבת נוכחותה בארץ והגדלת מצבת העובדים שלה.

 

 

הגיוס הובל על ידי קרן ליברטי טכנולוג'י ונצ'ר קפיטל, בהשתתפות מיצוי פודוסן (Mitsui Fudosan) אחת מיזמות הנדל"ן המובילות ביפן, קרן מאווריק ונצ'רס ישראל והמשקיעים הקיימים של החברה - ויולה ונצ'רס, באטרי ונצ'רס ו-OurCrowd. עד כה, עומדים גיוסי החברה על 29 מיליון דולר. קרדיפיי קמה ב-2014 ומפתחת פתרונות ביג דאטה שמסייעים למשקיעים בשוק הנדל"ן המסחרי בארצות הברית.

 

 

אלי רזין, מנכ"ל ומייסד החברה אלי רזין, מנכ"ל ומייסד החברה צילום: אוראל כהן

 

 

מקורה בצורך שהעלתה קרן באטרי במערכת שתחדיר ערכי שקיפות נחוצים לשוק האמריקאי. מייסד קרדיפיי, יוצא תומסון רויטרס אלי רזין, סיפר שהגיוס הנוכחי יסייע לחברה להרחבת פעילות השיווק והמכירות שלה, ולניצול המומנטום שיצרה בעזרת גיוס כ"א ובו מנהלים בכירים. בשנה שעברה הצטרף לחברה עמיחי לוי כסמנכ"ל פיתוח, לאחר שכיהן בתפקיד דומה בחברת הפינטק פיוניר. 

 

ענף הנדל"ן סובל מהיעדר שקיפות, ולא פעם מוסתר מידע ערכי ממשקיעים, ואין ביכולתם לדעת מי מתחרה בהם על נכסים, אילו תנאים זמינים עבורם ועוד. בנוסף, לא מכירים המשקיעים את בעלי הנכסים המסחריים שבקרבתם, אם אין ביניהם קשר אישי. הפלטפורמה של קרדיפיי מאפשרת למשקיעים לפעול בצורה מושכלת ואסטרטגית, בעזרת המידע שמונגש להם. השירות שלה מוגש בתצורת SaaS, ומכסה יותר משבעה מיליון נכסים מניבים ביניהם מבני מגורים, מסחר, משרדים, תעשייה ועוד. בנוסף, המערכת מעבדת מידע של הלוואות רגילות והלוואות מגובות אג"ח בהיקף של 13 טריליון דולר, כולל מידע מפורט לגבי לווים, מלווים, פורטפוליו של חברות נדל"ן, וניתוחים אנליטיים מעמיקים של כל אלה.

 

 

 

 "שירות נוסף שאותו אנחנו מתחילם להציע מאפשר לא רק לתת מידע על הלוואות אלא גם לתווך בין לווים למלווים ולאפשר להם למצוא את ההלוואה הנכונה לעסק שלהם", מסר רזין. "כיום חלק גדול מהלווים מחפשים הלוואות כדי למחזר הלוואות שלקחו ודרכנו הם יכולים לקבל שלל של אפשרויות". בין לקוחות קרדיפיי נמנים כיום מוסדות פיננסיים ובנקים מובילים בארה"ב, בעלי נכסים מניבים, מנהלי קרנות גידור וגופי ממשל אמריקאים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x